POIR

Back To School

Przed nami kolejna edycja imprezy Back To School!

Ponownie sprawimy, że powrót do szkoły będzie przyjemny – połączymy naukę z zabawą, tańcem i piłką nożną. Imprezę jak zwykle poprowadzi fantastyczna Agata Reszko – animator, konferansjer, prezenter.
Do 1 września zostało jeszcze trochę czasu, dlatego gorąco zachęcamy do dołączenia do wydarzenia. Będziemy kolejno przedstawiać tegorocznych partnerów wydarzenia oraz atrakcje.

Szczegółowy harmonogram opublikujemy wkrótce!

Partnerzy oraz planowane atrakcje ⬇
Kulturalne dzieci waw pl – zapewnią fantastyczne przedstawienie interaktywne
Matplaneta – instytucja od lat rozwijającą zdolności matematyczne, programistyczne oraz logiczne myślenie dzieci i młodzieży. Na stoisku możliwość zapoznania się z ofertą zajęć, a także matematyczne zagadki i łamigłówki do wspólnego rozwiązywania.
Hakiel Akademia Tańca – młodzi tancerze zaprezentują swoje umiejętności oraz zadbają o dawkę ruchu w rytm muzyki
Legia Soccer Schools – skorzystaj z szansy zapisania swojego dziecka do największego projektu piłkarskiego w Polsce organizowanego dla dziewczynek i chłopców w wieku 3 – 14 lat i podaruj mu niezapomniane sportowe wrażenia. W ponad 100 lokalizacjach w Polsce w tym 9. W Warszawie w treningach weźmie udział ponad 4 000 dzieci! TRENUJ W LEGII!
Mały Teatrzyk – nauka i zabawa połączona w fantastycznym przedstawieniu, które zainteresuje nie tylko najmłodszych widzów, ale także ich rodziców
Budda Play – Twój kawałek podłogi – udostępni stanowiska z trenerami programowania Minecraft oraz zorganizuje wygodną strefę relaksu
Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta – szkółka bowlingowa dla dzieci, gry i animacje, dyskoteka dla dzieci

Do pierwszych 100 biletów na plac zabaw zakupionych w dniu imprezy w recepcji sali zabaw dodamy kupon upoważniający do odbioru wyprawki (kupony nie będą wydawane do Grouponów). Pozostałą część wyprawek rozdamy podczas imprezy – szczegóły wkrótce!

Patronat:
Urząd Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
Radio ESKA
CzasDzieci.pl
MiastoDzieci.pl – inspiracje dla rodziców i dzieci

Informacje dodatkowe:
Data: 1 września 2019
Godz.: 13:00-18:00
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nielimitowany wiekowo!

Wstęp na plac zabaw wewnętrzny jest płatny wg cennika, tj. 40 zł od dziecka za bilet open.