Hulakula charytatywnie

Baw się i pomagaj! Wylicytuj grę w kręgle z Tomaszem Majewskim lub Krzysztofem Wieszczkiem – podwoimy wylicytowaną przez Ciebie kwotę, a wszystkie środki zostaną przekazane na działania Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Tomasz Majewski polski lekkoatleta specjalizujący się w pchnięciu kulą. Stawał na podium mistrzostw świata, mistrzostw Europy oraz halowych mistrzostw świata i halowych mistrzostw Europy.

Krzysztof Wieszczek polski aktor filmowy i teatralny, od wielu lat współpracujący z KOPD.

Wybierz interesującą Cię aukcję:

Tomasz Majewski
Krzysztof Wieszczek

Szczegóły:

Na tor możesz zaprosić trzech swoich znajomych i wspólnie zagrać z naszą gwiazdą! Rozgrywka odbędzie się w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta przy ul. Jagiellońskiej 82b w Warszawie w  miesiącu sierpniu b.r., w terminie dogodnym dla obu stron. – ustalonym po zakończeniu aukcji. Ewentualne koszty dojazdu do miejsca spotkania i/lub noclegu pokrywa kupujący. Całkowita kwota uzyskana w licytacji zostanie przekazana na działania Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Komitet Ochrony Praw Dziecka jest ogólnopolską i  jedną z najstarszych organizacji pożytku publicznego, działającą na rzecz dzieci i ochrony ich praw. Na co dzień zajmuje się kompleksową pomocą dziecku i jego rodzinie, udziela porad prawnych, prowadzi  mediacje, terapie krótko i długoterminowe, grupy wsparcia, szkolenia i wykłady. KOPD współpracuje także z innymi organizacjami, z instytucjami i biznesem, biorąc udział i prowadząc projekty CSRowe, strategiczne projekty i kampanie społeczne. Więcej na www.kopd.pl