Hulakula charytatywnie

Baw się i pomagaj! Wylicytuj grę w kręgle z Krzysztofem Diablo Włodarczykiem – kwota zostanie w całości przekazana na działania Fundacji Spełnionych Marzeń.

Krzysztof Diablo Włodarczyk – polski pięściarz, wielokrotny mistrz świata federacji WBC kategorii cruiserweight oraz były mistrz świata organizacji IBF w kategorii junior ciężkiej. W wieku 14 lat rozpoczął swoją karierę amatorską dołączając do klubu Gwardia Warszawa, a już w wieku 19 lat przeszedł na zawodowstwo. W swojej karierze stoczył 66 walk zawodowych w Polsce i na świecie. Prywatnie wielki pasjonat sportu, amatorsko uprawiający kolarstwo szosowe. Człowiek rodzinny o wielkim sercu, aktywnie włączający się w liczne akcje charytatywne.

Szczegóły:

Na tor możesz zaprosić trzech swoich znajomych i wspólnie zagrać z naszą gwiazdą! Rozgrywka odbędzie się w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta przy ul. Jagiellońskiej 82b w Warszawie w terminie dogodnym dla obu stron, ustalonym po zakończeniu aukcji. Ewentualne koszty dojazdu do miejsca spotkania i/lub noclegu pokrywa kupujący. Całkowita kwota uzyskana w licytacji zostanie przekazana na działania Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Fundacja Spełnionych Marzeń od 17 lat działa na rzecz dzieci i młodzieży chorej na nowotwory. Chociaż jej powstanie związane jest z osobistą tragedią jej założycieli, którzy po długiej walce z chorobą stracili jedenastoletniego syna, dziś sama jak dziecko – jest źródłem niesamowitej satysfakcji. Fundacja swoją pomoc dedykuje małym pacjentów pięciu dziecięcych ośrodków onkologicznych w Polsce!