POIR

Ferie zimowe w Warszawie – co robić, gdzie je spędzić z dzieckiem?

Ferie zimowe to wspaniały czas dla dzieci – wolny od szkoły i zajęć dodatkowych. Jednak dla rodziców oznacza wyzwanie. Każdego roku tysiące rodzin stara się zaplanować urlop tak, by spędzić ten czas w górach lub ośrodku rekreacyjnym. Niestety nierzadko termin zimowych wakacji koliduje z codziennymi obowiązkami – pozostają więc ferie w mieście. Połączenie pracy z zapewnieniem opieki, atrakcji i zajęć sportowo-rozwojowych wymaga nie lada organizacji. Z pomocą nadciąga Hulakula z programem edukacyjno-rozrywkowym. Zimowej nudzie mówimy stanowcze NIE! Półkolonie w Rozrywkowym Centrum Miasta to gwarancja bezpieczeństwa i świetnej zabawy.

 

Gdzie na półkolonie zimowe w Warszawie? – Bez paniki jest Hulakula!

 

W województwie mazowieckim termin ferii zimowych w roku szkolnym 2018/2019 przypada na okres 28.01-10.02. Dla dzieci oznacza to beztroski czas, bez względu na to czy spędzą go na wyjeździe czy w mieście. Dla rodziców, którym ciężko jest połączyć pracę z zapewnieniem opieki i atrakcji dla swoich pociech, zbliżający się okres jest logistycznym wyzwaniem. Jeśli jeszcze nie wiesz gdzie jechać na ferie z dziećmi, nie masz pomysłu lub środków na zimowy wyjazd, nic straconego. Oferujemy zorganizowane półkolonie zimowe w Hulakula – gwarantujemy świetną zabawę, zajęcia sportowe i twórcze, każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Aby sprostać wszystkim potrzebom przygotowaliśmy kilka wariantów. Rodzice mogą wybrać zajęcia w pierwszym lub drugim tygodniu ferii albo w okrojonej wersji jednodniowej bądź 6-godzinnej. Zapewniamy profesjonalną opiekę, bezpieczeństwo i szereg atrakcji. Program zabaw i gier dostosowany jest do wieku, możliwości i zainteresowań uczestników. Na terenie Rozrywkowego Centrum Miasta dzieci będą świetnie się bawić, rozwijając swoje pasje i ducha rywalizacji, a to wszystko pod okiem wykwalifikowanej, doświadczonej kadry.

 

Zajęcia sportowe dla dzieci – aktywność przede wszystkim!

 

Ćwiczenia, zdrowa rywalizacja, gry zespołowe – TAK! W Hulakula stawiamy na pozalekcyjne zajęcia sportowe! Priorytetem jest aktywność fizyczna w duchu współzawodnictwa. W ten sposób uczymy dzieci i młodzież zasad fair play. Dodatkowo uczestnicy mogą korzystać z wielu atrakcji, które oferuje Rozrywkowe Centrum Miasta – bowling, bilard, oldschoolowe automaty, ale nie tylko. Doskonała zabawa i frajda idą w parze z aktywnością na świeżym powietrzu. Dlatego w planie mamy również wyjścia na łyżwy – połączenie treningu aerobowego, koordynacji ruchowej i ćwiczenia zmysłu równowagi. Ciekawą propozycją jest także laserowy paintball. Gra zespołowa przeniesienie dzieci ze świata gier komputerowych do rzeczywistości. Co ważne, strzały rejestrowane są cyfrowo, dlatego nie ma mowy o jakimkolwiek bólu. Dla zwolenników szybkości czekać będą gokarty (od 8 r.ż.) – świetna zabawa gwarantowana. W Hulakula nie zapominamy o najmłodszych. Na dzieci czekają dwa nowoczesne place zabaw – HULALAND i HULAPARK. To najlepsze miejsce na harce dla dzieci w wieku 3-5 lat, ale też starszych. Ciekawa aranżacja i bezpieczna przestrzeń zapewni kapitalną rozrywkę na długie godziny, a dodatkowo rozwinie kreatywność. U nas szaleństwo nie ma końca!

 

W półkolonie zimowe rozbudzamy kreatywność dzieci – warsztaty naukowe dla żądnych wiedzy

 

W programie półkolonii zimowych przewidziane zostały też zajęcia dla dzieci ciekawych świata. Zabierzemy je w podróż do niezwykłego laboratorium, gdzie poprzez spektakularne doświadczenia poznają otaczającą rzeczywistość. Warsztaty naukowe dopasowane są do umiejętności i możliwości poznawczych zainteresowanych uczestników tak, by mogli sami eksperymentować. Co ważne, zajęcia związane są z programem szkolnym, dlatego wiedza zdobyta przez zabawę, będzie nieoceniona po powrocie do szkoły. Z pewnością wielu uczestników odkryje w ten sposób naukową smykałkę.

 

Dobra zabawa dla wycieczkowców i kinomaniaków

 

W ferie zimowe nie możemy zapomnieć o relaksie i ulubionych formach spędzania wolnego czasu. Wszyscy znamy słabość dzieci do kina i wycieczek, dlatego przygotowaliśmy coś specjalnego. W ramach półkolonii wspólnie obejrzymy najciekawsze filmy i zwiedzimy Warszawę – w końcu w stolicy jest wiele obiektów, które warto poznać. To świetny pomysł na zorganizowanie czasu dzieciom – połączymy przyjemność z ruchem i wspólną integracją. Ferie to doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości i rozszerzania zainteresowań.

 

Zimowa przerwa to długo wyczekiwany czas przez dzieci i młodzież. Nic dziwnego, pozwala na oderwanie się od szkolnych obowiązków i zajęć pozalekcyjnych, dając chwilę wytchnienia. Program półkolonii Rozrywkowego Centrum Miasta został przygotowany w trosce o potrzeby wszystkich uczestników. Z pewnością każdy odnajdzie tu coś dla siebie. Gwarantujemy świetną zabawę i profesjonalną opiekę. Hulakula to najlepsze miejsce na stołecznej mapie rozrywek i atrakcji! Jeśli masz dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu – chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.