POIR

Gry i zabawy dla seniorów w Warszawie

Rozrywkowe Centrum Miasta to miejsce stworzone z myślą o Gościach w każdym wieku. Świetny czas spędzą tu dzieci, młodzież, dorośli i rodziny, ale również osoby starsze. Seniorzy są dla nas szczególnymi Gośćmi. Specjalnie dla nich organizujemy cykliczne imprezy, podczas których spotykają się nasi dziadkowie i babcie, by przypomnieć sobie dawne potańcówki i miło spędzić chwile we wspólnym gronie. W Hulakula stawiamy na aktywność fizyczną. Kręgle, bilard, oldschoolowe automaty do gier, to doskonała rozrywka i nie lada wyzwanie. Przeniesiemy Cię w czasie do lat młodości, może nawet uda nam się obudzić w Tobie dziecko?

 

Czas wolny osób starszych

 

Wystawy, koncerty, spektakle, eventy, kina… Możemy tak wymieniać bez końca – w Warszawie nie sposób się nudzić! Jeśli myślisz, że będąc na emeryturze musisz siedzieć w domu – to jesteś w błędzie! Masz dużo wolnego czasu, którego wcześniej brakowało przez pracę i obowiązki? Wykorzystaj go do nadrobienia zaległości i rekreację. Spaceruj, zwiedzaj, poznawaj urokliwe zakątki stolicy i… ciesz się życiem! W Hulakula pomożemy odzyskać Ci energię – liczne zabawy, gry i rewelacyjna muzyka, która nie pozwala zejść z parkietu. Rozrywkowe Centrum Miasta to też najlepsze miejsce do poznawania nowych osób, które podzielają Twoje zainteresowania. Kto wie, może uda Ci się zorganizować grupę, z którą podejmiesz nowe wyzwania, na które wcześniej nie było odwagi lub czasu?

 

Gry dla starszych – aktywny wypoczynek

 

W Hulakula stawiamy na czynną formę spędzania wolnego czasu. W myśl powiedzenia „w zdrowym ciele zdrowy duch” zachęcamy do zajęć, które rozbudzają sportową rywalizację. Kręgle lub bilard to doskonały przykład aktywności o umiarkowanej intensywności dla starszych osób. Nie przemęczysz się, ale na pewno rozruszasz. Jeśli jeszcze nie grałeś, koniecznie musisz spróbować! Bez obaw, nasza doświadczona i wykwalifikowana kadra objaśni zasady i wszystko pokaże, a gra będzie powodem do dumy i satysfakcji. Bowling to również rewelacyjna okazja do wspólnej zabawy z wnukami. Pokaż, że babcia czy dziadek, nadal potrafią szaleć! Rozegrajcie turniej – niech wygra lepszy!

 

Gry i zabawy integracyjne dla dorosłych

 

W Rozrywkowym Centrum Miasta nie ma mowy o samotności! To miejsce przyjazne dla wszystkich. Możesz przyjść ze swoimi znajomymi albo sam – Hulakula to idealna przestrzeń do nawiązywania nowych znajomości. W końcu muzyka łączy nie tylko pokolenia. Z pewnością spotkasz tu wiele osób z podobnymi zainteresowaniami, z którymi miło spędzisz czas. Grupowe zabawy to świetny relaks i mnóstwo śmiechu, jesteśmy przekonani, ze jeśli raz nas odwiedzisz, to zostaniesz naszym stałym Gościem. W stolicy po prostu nie ma drugiego takiego miejsca – przekonaj się!

 

DJ Wika rozkręca imprezę w każdy poniedziałek!

 

„Ale to już było i nie wróci więcej…” – na pewno nie w Rozrywkowym Centrum Miasta. Gwarantujemy, że dobra zabawa w Hulakula powróci z fajną muzyką i mnóstwem atrakcji w każdy poniedziałek! DJ Wika – legenda klubowej sceny w Polsce, jest doskonałym przykładem na to, że ograniczenia wiekowe nie istnieją. Udowadnia to co tydzień, porywając na parkiet największymi przebojami. Poniedziałkowe imprezy to śmiech, zabawa i dużo, dużo świetnej muzyki! W tym dniu wszyscy bawimy się razem – od dzieci, młodzieży, dorosłych po seniorów. Tańce nie mają końca! Takiej imprezy nie znajdziesz w żadnym innym miejscu w Warszawie!

 

Nasza forma aktywizacji starszych osób spotyka się z ogromnym entuzjazmem. Każdego poniedziałku w Rozrywkowym Centrum Miasta witamy stałych Gości, żądnych atrakcji i muzyki przywołującej wspomnienia. Jeśli jeszcze nie byłeś na naszej imprezie, koniecznie do nas zajrzyj! Rewelacyjna muzyka, tańce, rozrywka, nowi znajomi na pewno będą powodem do uśmiechu. Jeśli masz dodatkowe pytania, zadzwoń, chętnie odpowiemy na pytania i rozwiejemy wątpliwości. Czekamy na Ciebie już w najbliższy poniedziałek – miło nam będzie Cię gościć!