Zamów animatorkę!

Hulakula u Ciebie na przyjęciu!

Zorganizujemy niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Stawiamy na niezapomniane chwilę w towarzystwie największych bohaterów dziecięcego świata wyobraźni. Jeśli chcesz zorganizować swojemu dziecku wspaniałe urodziny, my przyjedziemy i zrobimy to za Ciebie. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz pasja sprawi, że urodziny Twojego dziecka będą wyjątkowe!

Na urodzinkach możemy zrobić różnego rodzaju warsztaty malowania wielkoformatowego, scrapbookingu, eksperymentów naukowych a nawet rozbić meksykańską piniatę.

 Zapewnimy dużo szalonej zabawy pod okiem naszych animatorów,  którzy zajmą czas dzieciom podczas przyjęcia urodzinowego, komunii, chrzcin, wesela czy innego eventu, na który nas zaprosisz. Nasi animatorzy nie trzymają się żadnych scenariuszy, a dostosowują atrakcje do zaangażowania i wieku dzieci. Natomiast jeśli Jubilat/ka jest fanem Spidermana, Gwiezdnych Wojen albo Krainy Lodu to z przyjemnością przeniesiemy go i jego gości do świata ulubionych bohaterów kreskówek.

Cena  2 h animatora zawiera :

– animacje, konkursy z nagrodami ( drobne nagrody/upominki w cenie animacji)

– malowanie buziek,

– skręcanie balonów,

– bańki mydlane.

Możemy zająć się także aranżacją przyjęcia. Zapewnimy balony z helem, tematyczną zastawę, konfetti, obrusy, czapeczki i trąbki oraz wszystko czego zapragnie twoje dziecko

Oprócz organizacji imprezy urodzinowej, zapewniamy również szaloną zabawę dla dzieci podczas przyjęć weselnych, chrzcin, pikników rodzinnych czy bankietów firmowych.

Koszt 2 h ( do 15 dzieci)  zabawy z animatorką 400 zł / każda kolejna godzina 150 zł

Powyżej 15 dzieci ( 2 animatorki ) – koszt  500 zł / każda kolejna godzina 150 zł

*Dojazd na terenie Warszawy w cenie. Koszt dojazdu poza Warszawę ustalany indywidualnie.