POIR

Impreza karnawałowa w Warszawie – dobra zabawa w Hulakula

Karnawał 2019 trwa w najlepsze. W stolicy nie brakuje atrakcji: bale, maskarady, imprezy, dancingi, przyjęcia tematyczne – bez wątpienia jest w czym wybierać. Hulakula w tym czasie również nie zwalnia tempa, wręcz przeciwnie – podkręcamy temperaturę zabawy! Na naszej scenie zagości w tym czasie wiele znanych DJ-ów i artystów, których przeboje wszyscy słyszeliśmy. Gwarantujemy, że najgorętszy okres w roku upłynie pod znakiem świetnych imprez, dobrej zabawy w klimatycznym, klubowym miejscu i doskonałych drinków – czego można chcieć więcej?!

 

Karnawał w Polsce i na świecie – historia, tradycje, zwyczaje

 

Karnawał to czas, który rozpoczyna się w dniu Trzech Króli i trwa do Środy Popielcowej, będącej początkiem wielkiego postu. Stąd też wzięła się nazwa, która pochodzi od włoskiego słowa carnevale, które jest połączeniem łacińskich słów carnem levāre co dosłownie znaczy „usuwać mięso”. Na całym świecie karnawał i ostatki upływają pod znakiem balów i wspólnego świętowania. Każdy region ma swoje tradycje, które związane są z historią danego miejsca. W tym okresie wiele osób z zazdrością kieruje oczy na Brazylię, zapewne wszyscy słyszeli o barwnych festiwalach. Nic dziwnego, ten czas szczególnie hucznie świętowany jest w Rio de Janeiro. Słynne pochody ulicami brazylijskich ulic, wyszukane kostiumy, maskarada, gorące, latynoskie rytmy to znak rozpoznawczy tej zabawy – przykuwają wzrok nie tylko tamtejszych mieszkańców i turystów, ale także ludzi na całym świecie. Trudno się temu dziwić, chyba każdy marzy, by chociaż raz uczestniczyć w legendarnej fecie i poczuć ten niezwykły klimat.

Karnawał i ostatki to okres głęboko zakorzeniony także w polskiej kulturze i tradycji. Zapusty, bo również pod taką nazwą funkcjonuje ten niezwykły okres, związane są z licznymi tradycjami: wędrówki po domach (bakusy, przebierańce), tańce, wspólne śpiewy. Ludowe obrzędy obfitowały w liczne rytuały, niestety tylko niektóre z nich przetrwały do dziś. W karnawale szczególnie chętnie uczestniczymy w imprezach. Dużą popularnością cieszą się bale maskowe. Nic dziwnego, zarówno dzieci jak i dorośli mają szansę wcielić się w ulubione postaci. W Rozrywkowym Centrum Miasta staramy się pielęgnować tradycję i okres karnawału podgrzewać najlepszymi zabawami w stolicy!

 

Karnawałowe imprezy w Rozrywkowym Centrum Miasta

 

Karnawałowe imprezy w Hulakula to moc wrażeń! Wieczorem możesz pograć ze znajomymi na kultowych automatach do gier, ale również rozerwać się przy stole bilardowym lub kręglach. Nocą zapewniamy huczne zabawy w klubowym miejscu z dodatkowymi atrakcjami. Na naszej scenie wystąpią najwięksi polscy i zagraniczni artyści, którzy umilą wieczór. Wspólnie bawmy się przy największych hitach! U nas nie tylko potańczysz, ale też napijesz się dobrego drinka i zjesz smaczne dania. Menu obfituje w przystawki i dania główne – każdy znajdzie coś dla siebie. Nasi kucharze zajmą się przygotowaniem pysznych przekąsek, które dodadzą energii na całonocne szaleństwa.

 

Ostatki – koniec karnawału w Rozrywkowym Centrum Miasta

 

Kiedy koniec karnawału? Mimo, że dopiero kilkanaście dni temu się rozpoczął, nie będzie trwał wiecznie. Już dziś zaplanuj imprezę w Rozrywkowym Centrum Miasta, by ten szczególny czas nie minął bez wrażeń. U nas miło spędzisz czas, bawiąc się przy muzyce na żywo – gwarantujemy liczne koncerty! Jesteś ciekawy jak bawi się stolica? – nie mogłeś trafić lepiej! My już nie możemy się doczekać, a Ty?!

 

Ostatnie dni karnawału to czas spotkań z przyjaciółmi, wspólnego świętowania i szalonych imprez. Jeśli nie masz jeszcze planów na ostatkową noc 2019 – dołącz do nas! W Rozrywkowym Centrum Miasta nie zabraknie atrakcji. Obiecujemy, że czas spędzony razem z nami będzie wyjątkowy. Zapewnimy świetną zabawę w rytmie najgorętszych hitów, klubową atmosferę i wiele niespodzianek. Zadowolenie naszych Gości jest dla nas priorytetem. Ostatki 2019 zapamiętasz na długi czas! Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zapraszamy do kontaktu, chętnie zaspokoimy Twoją ciekawość i odpowiemy na wszystkie pytania.