POIR

Imprezy cykliczne

Zabawa w Hulakula trwa 7 dni w tygodniu!

Poniedziałek:
Potańcówki w Hulakula – zapraszamy wszystkich na cotygodniowe wydarzenia dla ludzi w każdym wieku, szczególnie zapraszamy seniorów! Muzykę zapewniają najlepsi DJ starszego pokolenia.
Wtorek:
Najniższe ceny naszych aktywności w tym kręgli i bilarda. Dodatkowo masa darmowych atrakcji, przez cały dzień freeplay na piłkarzyki, boxera oraz flipper, o 18 darmowe lekcje tańca z mistrzynią Justyną Możdżonek, a o 19 zapraszamy wraz ze szkoła WSDJ na warsztaty DJ-skie prowadzoną przez najlepszych warszawskich DJ-ów.
Środa:
Tego dnia stawiamy szczególną uwagę na studentów dla których przygotowaliśmy specjalne promocje barowe oraz zniżki na aktywności. Ponadto o 20 na głównej sali nasi DJ-e zapewnią ogień na scenie.
Czwartek:
Owocowe czwartki to rozgrzewka przed weekendem w iście egzotycznym stylu. Zapraszamy na orzeźwiające drinki w specjalnych cenach oraz muzykę w stylu latino!
Piątek:
Weekend zaczynamy naszą sztandarową imprezą Fridance Night. Jest to cykl tematycznych wydarzeń z najlepszą muzyką i pokazami naszych tancerek!
Sobota:
Jeszcze większy ogień podczas Saturdance Night, poza najlepszymi Dj-ami, na scenie pojawiają się przepiękne tancerki pokazując niesamowite pokazy tańca!
Niedziela:
Rodzinne Niedziele to cieszący się ogromną popularnością cykl specjalnych wydarzeń dla całych rodzin. Teatrzyki, pokazy, występy i wiele wiele więcej. Poza tym co tydzień zapraszamy na pokaz najlepszych bajek na naszym ooooogromnym ekranie!

Sprawdzaj nasze social-media na których codziennie relacja z aktualnych wydarzeń

https://www.instagram.com/hulakula_rcm/

https://www.facebook.com/rcmhulakula
https://www.facebook.com/hulaparkwarszawa
https://www.facebook.com/wsdjstudio/

https://www.youtube.com/user/RCRHulakula

https://www.tiktok.com/@hulakula_rcm?

Zasady reżimu sanitarnego:
– obowiązek zakrywania nosa i ust w ciągach komunikacyjnych (nie dotyczy strefy bowlingowej, bilardowej i restauracyjnej),
– obowiązek zachowywania dystansu społecznego,
– obowiązek dezynfekcji rąk przed wejściem do lokalu.