Imprezy cykliczne

​​PONIEDZIAŁEK

Pamiętacie, jak Anna Jantar śpiewała „nic nie może przecież wiecznie trwać”? My udowadniamy, że to nieprawda, a dobra zabawa może kręcić się… co każdy poniedziałek!

W czasie swojej autorskiej, cyklicznej imprezy DJ Wika – legenda sceny klubowej w Polsce, która na każdym kroku udowadnia, że muzyka i taniec nie znają wieku – rozkręca imprezę, jakiej nie znajdziecie w innym klubie. Na jednym parkiecie i w rytm tych samych przebojów bawimy się wszyscy, od dzieci po seniorów. Na imprezowej liście hitów znajdą się ukochane przez wszystkich piosenki, które niezależnie od wieku nie pozwalają zejść z parkietu!

Kiedy: każdy poniedziałek
Start imprezy: godz. 16:00
Wstęp bezpłatny!
Atrakcyjne rabaty z Kartą Seniora!

WTOREK

Rzuć w kąt karnet na nudną siłownię i wbijaj do Hulakula na Zumba Night!

Zumba to dynamiczna fuzja tańca i areobiku, który od lat podbija wszystkie sale klubów fitness. W czym tkwi sukces tego typu ćwiczeń? To proste: ładujesz się taką dawką endorfin, że nawet nie czujesz, że ćwiczysz! Kilka bardzo prostych kroków tanecznych od ZumbaGirls: Paulina i Patrycja w rytm rozgrzewających hitów w stylu salsa, samba, reggeton czy flamenco pozwolą Ci poprawić sylwetkę  i kondycję fizyczną. Pierwsze efekty widać już po pierwszej imprezie – szeroki uśmiech na najbliższy tydzień dostajesz od nas od razu na start!

Kiedy: każdy wtorek
Start imprezy: godz. 20:00
Wstęp bezpłatny!

ŚRODA

W każdą środę rozkręcamy dla Was prawdziwe studenckie imprezy z szalonymi promocjami!

Studenckie środy ze Strike Beer, to nie tylko doskonała impreza z najlepszymi rezydentami. To także idealna okazja do studenckich integracji! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilka bonusów takich jak piwo 0,5l w cenie 6zł, czy godzina gry w bowling za 50zł. Mało? No to jeszcze Strike Beer! – challenge,w  którym podczas godzinnej gry w bowling jednorazowo zgarniecie DARMOWE piwo 0,5 za uzyskanie Strike’u!

Wbijajcie do Hulakula i bawcie się w klimacie House & Eska Music!

U w a g a!
Wszystkich szczęściarzy, którzy zdobędą STRIKE*, zapraszamy do recepcji po voucher na piwko.
Voucher będzie do wykorzystania w y ł ą c z n i e w dniu jego otrzymania.
Powodzenia!

*Pamiętajcie, w jednej godzinie można odebrać maksymalnie jedno darmowe piwo.

Kiedy: każda środa
Start imprezy: godz. 20:00
Wstęp bezpłatny!*

CZWARTEK

Tej nocy z głośników popłynie niesamowita dawka hitów ’80’ 90!

Wszyscy kochamy zabawę przy przebojach minionych dekad, dlatego zorganizowalićmy czwartkowe potańcówki… TFU! disco lat 80′ i 90′.
Będziemy skakać przy Scatman”, śpiewać do „We Are the Champions” i przytulać się na na Abbie! Imprezę rozkręcają nasi najlepsi rezydenci (bo tylko najlepszych mamy!)

Data: każdy czwartek
Start imprezy: godz. 20:00
Wstęp bezpłatny!