POIR

Kręgielnia Warszawa

Aktywna rozrywka dla całej rodziny? Impreza, na której będziecie mogli poczuć ducha rywalizacji i… po prostu świetnie się bawić? Nie ma problemu! Kręgielnia Hulakula to przestrzeń, w której rozrywka zyskuje zupełnie nową jakość. Odkryj ją wspólnie z nami i przekonaj się, że kręgle to zabawa dla uczestników od 6 do 106 lat!

Nowoczesna kręgielnia w Warszawie

W Hulakula czekają na Ciebie tory bowlingowe na najwyższym poziomie. Profesjonalnie przygotowane tory, wypożyczalnia butów do kręgli, najlepszy sprzęt i świetna oprawa – tak, by przyjemność sprawiała zarówno towarzyska rozgrywka w gronie znajomych, jak i turniej w ramach Waszej własnej kręglowej ligi. A może kręgle dla dzieci? Nie ma problemu! To jak? Zagrasz z nami amatorsko czy profesjonalnie?

Odkryj kręgle na nowo!

Dlaczego warto zagrać w Hulakula? Tu czeka na Ciebie rozrywka na absolutnie najwyższym poziomie:

  • aż 28 torów kręglarskich – profesjonalnych i nowoczesnych, zapewniających przyjemność i komfort gry – zarówno amatorskiej, jak podczas turniejów,
  • specjalne tory pozwalające zorganizować kręgle dla dzieci – na nich kula zawsze trafia do celu, a zabawa wywołuje uśmiech na twarzy najmłodszych graczy,
  • pełne zaplecze barowo – gastronomiczne: tak, byś w trakcie gry, przed i po mógł się posilić i dodać sobie energii oraz miło spędzić czas,
  • prosty i przejrzysty cennik – czerp przyjemność z gry, bez obaw o koszty,
  • długie godziny otwarcia – nasza kręgielnia jest czynna przez 7 dni w tygodniu, do późnych godzin wieczornych, a w weekendy zabawa może trwać nawet prawie do rana – zabookuj zabawę wtedy, kiedy masz na to ochotę.

Impreza z przyjaciółmi, spontaniczne wyjście do kręgielni a może firmowy turniej bowlingowy? Z Hulakula wszystko jest możliwe. Zarezerwuj tor już dziś! Zapewnimy Ci rozrywkę na poziomie przez cały tydzień.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z naszą obsługą, która odpowie na każde pytanie i pomoże zaplanować event, o którym myślisz od A do Z!