POIR

Liga bowlingowa

 

(COVID-19)
Dodatkowe uregulowania
Ankieta

Regulamin Ligi Bowlingowej Hulakula (z dnia 19.08.2020)
Smarowanie nr 15: Route 66

 

Lubisz bowling i chcesz poczuć ducha sportowej rywalizacji? Grywasz regularnie, a może namówili Cię znajomi lub spotkałeś się z bowlingiem po raz pierwszy na spotkaniu firmowym? Spróbuj swoich sił w Lidze Bowlingowej Hulakula!

WYNIKI

Co to takiego?

Liga Bowlingowa Hulakula to przede wszystkim wspaniały sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu. Jest to cykl 12. spotkań, w trakcie których zawodnicy w dwóch kategoriach (I i II liga) rozlosowani na torach rywalizują o wejście do fazy finałowej oraz walczą o punkty w Klasyfikacji generalnej.

Dlaczego warto spróbować?

Po pierwsze – bowling nie jest bardzo popularnym sportem, więc możesz wyróżniać się wśród znajomych, ale przede wszystkim w czasie rozgrywek panuje ciepła, rodzinna atmosfera i fajna zabawa, dla której warto się spotykać co tydzień!!!

Jak wyglądają rozgrywki?

Liga składa się z 12. kolejek. W każdej z kolejek zawodnicy rozgrywają 5 gier eliminacyjnych. Ośmioro najlepszych zawodników awansuje do fazy finałowej, rozgrywanej systemem pucharowym. Po zakończeniu cyklu 12. kolejek zostanie rozegrany Finał Masters, do którego awansuje 8. najlepszych zawodników według Klasyfikacji generalnej z każdej ligi.

Jakie są nagrody w każdej kolejce?

Po każdej kolejce wręczamy nagrody trzem najlepszym zawodnikom w każdej z kategorii (I i II liga):

  • I miejsce – karta podarunkowa o wartości 150 złotych,
  • II miejsce – karta podarunkowa o wartości 100 złotych,
  • III miejsce – karta podarunkowa o wartości 50 złotych.

Karty można realizować w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta, korzystając zarówno z dostępnych atrakcji, jak również gastronomii.

Jakie są nagrody w Finale Masters?

W poprzedniej edycji trzem najlepszym zawodnikom wręczyliśmy puchary oraz nagrody rzeczowe (kule rotacyjne, karty podarunkowe, vouchery do SPA).

Ponadto nagrodziliśmy również trzech najlepszych zawodników według klasyfikacji PINFALL (suma strąconych kręgli w całej lidze).

Czy dam sobie radę?

Nie martw się! System handicapów (dodatkowych punktów do gry) troszkę Ci pomoże. Pamiętaj też, że regularne treningi są najważniejsze. Ponadto warto podkreślić, że najbardziej zaawansowani gracze będą w pierwszej lidze, zatem masz większe szanse, żeby znaleźć się na podium rozgrywek w II lidze. Po zakończeniu cyklu rozgrywek możesz awansować i znaleźć się w gronie najlepszych graczy! Porozmawiaj z nami, a wszystko Ci wyjaśnimy.

Kiedy są rozgrywki ligowe?

Spotykamy się w każdy poniedziałek o 18:00.

Ile to kosztuje?

Opłata wpisowa za udział w kolejce z cyklu wynosi 45 złotych, a dla juniorów do ukończenia 18 roku życia tylko 30 złotych. Słone przekąski gratis!

Czego potrzebuję?

Przede wszystkim – dużo chęci i uśmiechu. Preferowany wygodny strój oraz obuwie bowlingowe (buty do wypożyczenia bezpłatnie w kręgielni).

Bieżące informacje znajdziesz na naszym profilu na Facebook’u.

Więcej informacji pod nr tel. 537-867-687