Wyniki poprzednich kolejek

Wyniki czwartej edycji

Wyniki 8. kolejki, 02.07.2018

I liga II liga
I miejsce – Magda Krekora
II miejsce – Marek Kozłowiec
III miejsce – Robert Gozdowski
I miejsce – Narek Avetisyan
II miejsce – Marcin Witowski
III miejsce – Ewa Poświata
Wyniki rundy eliminacyjnej Wyniki rundy eliminacyjnej
Wyniki rundy finałowej Wyniki rundy finałowej
Klasyfikacja generalna Klasyfikacja generalna
Kalkulator średniej/pinfall/handicapu Kalkulator średniej/pinfall/handicapu

 

 

Wyniki 7. kolejki, 25.06.2018

I liga II liga
I miejsce – Dawid Szpański
II miejsce – Daniel Wiśniewski
III miejsce – Michał Piaszczyński
I miejsce – Ania Kiedrowska
II miejsce – Marian Gręzak
III miejsce – Marta Milo
Wyniki rundy eliminacyjnej Wyniki rundy eliminacyjnej
Wyniki rundy finałowej Wyniki rundy finałowej
Klasyfikacja generalna Klasyfikacja generalna
Kalkulator średniej/pinfall/handicapu Kalkulator średniej/pinfall/handicapu

 

Wyniki 6. kolejki, 18.06.2018

I liga II liga
I miejsce – Roland Muras
II miejsce – Grzesiek Szczęsny
III miejsce – Daniel Wiśniewski
I miejsce – Ewa Poświata
II miejsce – Paweł Staśkiewicz
III miejsce – Piotr Oleszczuk
Wyniki rundy eliminacyjnej Wyniki rundy eliminacyjnej
Wyniki rundy finałowej Wyniki rundy finałowej
Klasyfikacja generalna Klasyfikacja generalna
Kalkulator średniej/pinfall/handicapu Kalkulator średniej/pinfall/handicapu

 

Wyniki 5. kolejki, 11.06.2018

I liga II liga
I miejsce – Ania Goss
II miejsce – Darek Rojek
III miejsce – Grzesiek Szczęsny
I miejsce – Ewa Poświata
II miejsce – Witek Czarnecki
III miejsce – Grzesiek Karwowski
Wyniki rundy eliminacyjnej Wyniki rundy eliminacyjnej
Wyniki rundy finałowej Wyniki rundy finałowej
Klasyfikacja generalna Klasyfikacja generalna
Kalkulator średniej/pinfall/handicapu Kalkulator średniej/pinfall/handicapu

 

Wyniki 4. kolejki, 04.06.2018

I liga II liga
I miejsce – Grzegorz Cichowlas
II miejsce – Marek Celiński
III miejsce – Mateusz Zimny
I miejsce – Grzegorz Karwowski
II miejsce – Ewa Poświata
III miejsce – Marta Milo
Wyniki rundy eliminacyjnej Wyniki rundy eliminacyjnej
Wyniki rundy finałowej Wyniki rundy finałowej
Klasyfikacja generalna Klasyfikacja generalna
Kalkulator średniej/pinfall/handicapu Kalkulator średniej/pinfall/handicapu

 

Wyniki 3. kolejki, 28.05.2018

I liga II liga
I miejsce – Błażej Wiśniewski
II miejsce – Tymon Ciećkiewicz
III miejsce – Marek Celiński
I miejsce – Anna Kiedrowska
II miejsce – Radek Zioło
III miejsce – Mikołaj Czarnecki
Wyniki rundy eliminacyjnej Wyniki rundy eliminacyjnej
Wyniki rundy finałowej Wyniki rundy finałowej
Klasyfikacja generalna Klasyfikacja generalna
Kalkulator średniej/pinfall/handicapu Kalkulator średniej/pinfall/handicapu

 

Wyniki 2. kolejki, 21.05.2018

I liga II liga
I miejsce – Roland Muras
II miejsce – Andrzej Charliński
III miejsce – Marcin Zajkowski
I miejsce – Mikołaj Czarnecki
II miejsce – Piotr Oleszczuk
III miejsce – Witek Czarnecki
Wyniki rundy eliminacyjnej Wyniki rundy eliminacyjnej
Wyniki rundy finałowej Wyniki rundy finałowej
Klasyfikacja generalna Klasyfikacja generalna
Kalkulator średniej/pinfall/handicapu Kalkulator średniej/pinfall/handicapu

 

Wyniki 1. kolejki, 14.05.2018

I liga II liga
I miejsce – Michał Rudowski
II miejsce – Darek Rojek
III miejsce – Magda Krekora
I miejsce – Anna Kiedrowska
II miejsce – Ewa Poświata
III miejsce – Piotr Sotyn
Wyniki rundy eliminacyjnej Wyniki rundy eliminacyjnej
Wyniki rundy finałowej Wyniki rundy finałowej
Klasyfikacja generalna Klasyfikacja generalna
Kalkulator średniej/pinfall/handicapu Kalkulator średniej/pinfall/handicapu

 

Wyniki trzeciej edycji

I liga II liga
Finał Masters
I miejsce – Tymek Ciećkiewicz
II miejsce – Dariusz Rojek
III miejsce – Andrzej Charliński
Finał Masters
I miejsce – Ewa Poświata
II miejsce – Michał Piaszczyński
III miejsce -Radosław Zioło
Klasyfikacja PINFALL
I miejsce – Roland Muras
II miejsce – Daniel Wiśniewski
III miejsce – Piotr Prokurat
Klasyfikacja PINFALL
I miejsce – Michał Piaszczyński
II miejsce – Edi Szwertner
III miejsce -Marek Celiński
Wyniki rundy eliminacyjnej Wyniki rundy eliminacyjnej
Wyniki rundy finałowej Wyniki rundy finałowej

 

Wyniki 10. kolejki, 23. kwietnia 2018

 I liga  II liga
I miejsce – Daniel Wiśniewski I miejsce – Ania Goss
II miejsce – Tymek Ciećkiewicz II miejsce – Marcin Witowski
III miejsce – Roland Muras III miejsce – Mikołaj Czarnecki
Wyniki rundy eliminacyjnej Wyniki rundy eliminacyjnej
Wyniki rundy finałowej Wyniki rundy finałowej
Klasyfikacja generalna Klasyfikacja generalna
 Kalkulator średniej ligi/pinfall/handicapu Kalkulator średniej ligi/pinfall/handicapu

Wyniki 9. kolejki, 9. kwietnia 2018

 I liga   II liga
I miejsce – Roland Muras I miejsce – Piotr Oleszczuk
II miejsce – Darek Rojek II miejsce – Ewa Poświata
III miejsce – Marcin Zajkowski III miejsce – Ania Goss
Wyniki rundy eliminacyjnej Wyniki rundy eliminacyjnej
Wyniki rundy finałowej Wyniki rundy finałowej
Klasyfikacja generalna Klasyfikacja generalna
Kalkulator średniej ligi/pinfall/handicapu Kalkulator średniej ligi/pinfall/handicapu