POIR

Oświadczenie

24.03.2020

Szanowni Goście,
 
w związku z ogłoszeniem stanu epidemii na terenie naszego kraju z przykrością informujemy, że jesteśmy zmuszeni zawiesić działalność Hulakula do odwołania. Mamy nadzieję, że zobaczymy się już niedługo!
 
Jednocześnie informujemy, że wyłączony został system rezerwacji online.

12. marca 2020

Drodzy Goście,

w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem w Polsce podjęliśmy decyzję o tymczasowym zamknięciu Centrum Rozrywki Hulakula w dniach 13-25 marca br. włącznie.

Osoby, które dokonały rezerwacji poprzez system online w terminie do 25 marca br. prosimy o kontakt mailowy pod adresem rezerwacja@hulakula.com.pl w celu przełożenia ich na inną datę lub zwrotu należności.

Liczymy na Waszą wyrozumiałość w tej wyjątkowej sytuacji i zachęcamy do śledzenia dalszych komunikatów na naszym fanpage’u oraz na stronie internetowej www.hulakula.com.pl.

Kliknij i przeczytaj pełne oświadczenie dot. zawieszenia funkcjonowania Hulakula

11. marca 2020

Informujemy, że imprezy planowane na najbliższy weekend, tj. 13-14. marca zostały odwołane. Jutro w godzinach południowych podamy więcej szczegółów, natomiast już teraz możecie kontaktować się pod adresem rezerwacja@hulakula.com.pl w sprawie zwrotów za rezerwacje dokonane poprzez system online. 

11. marca 2020

Drodzy Goście,
w odpowiedzi na dzisiejszą decyzję Ministerstwa Edukacji Narodowej o zawieszeniu zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych podjęliśmy decyzję o wyłączeniu z użytkowania naszego wewnętrznego placu zabaw dla dzieci. Decyzja podyktowana jest troską o zdrowie i bezpieczeństwo nie tylko dzieci, ale pozostałych członków rodziny oraz wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Sala zabaw będzie nieczynna do odwołania, a pozostałe części centrum rozrywki na ten moment funkcjonują bez zmian.  Zdajemy sobie sprawę z ciążącej na nas odpowiedzialności społecznej, dlatego na bieżąco monitorujemy rozwój sytuacji i niezwłocznie będziemy informować w naszych mediach społecznościowych oraz stronie internetowej o wszelkich zmianach w funkcjonowaniu centrum.

10. marca 2020

Drodzy Goście,
w związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce w trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, które zawsze było i będzie dla nas priorytetem, podjęliśmy odpowiednie działania zgodne z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia. We wszystkich toaletach na terenie Hulakula już dwa tygodnie temu pojawiły się płyny dezynfekujące, mydła antybakteryjne oraz szczegółowe informacje nt. prawidłowego mycia rąk. Rekomendujemy wzmożoną i szczególną dbałość o higienę. Dokładne, co najmniej 30 sekundowe mycie rąk wodą ze zwykłym mydłem lub detergentem, jest kluczowe, by ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Osoby z pogorszonym samopoczuciem lub objawami choroby, zwłaszcza gorączki i innych objawów grypopodobnych uprzejmie prosimy i zachęcamy do odwiedzin w innym terminie.
Informujemy, że nasze Centrum Rozrywki funkcjonuje w niezmienionych godzinach, piątkowe i sobotnie imprezy muzyczne odbędą się zgodnie z planem. Zapraszamy i ponownie apelujemy o zachowanie w tym okresie szczególnych względów bezpieczeństwa!

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem rezerwacja@hulakula.com.pl oraz pod numerem 22 182 80 00 lub 669 001 001 w godzinach pracy centrum.