Hulapark (6-12 lat)

HULAPARK to miejsce, gdzie rozrywka osiąga stan nieważkości. Ta kosmiczna sala zabaw dla dzieci jest miejscem inspirowanym przez kosmiczny świat. Rakiety, latające spodki, czteropoziomowe labirynty…. Z łatwością można się tu przenieść prosto w przestrzeń międzygwiezdną! Gwarantujemy, że czas spędzony w HULAPARKU upłynie szybciej niż prędkość światła! Gotowy, by wyruszyć w tę intergalaktyczną podróż wspólnie z nami?

Każdy plac zabaw w Hulakula stanie się przestrzenią do doskonałej zabawy. Nie wahaj się i skorzystaj z tej nietuzinkowej rozrywki już teraz – to się po prostu opłaci. Zwłaszcza, że nasze Rozrywkowe Centrum miasta jest czynne przez 7 dni w tygodniu, a Ty możesz wybrać najdogodniejszy czas, by cieszyć się wspólną zabawą ze swoją pociechą.

Szukasz jeszcze więcej rozrywki? Pamiętaj, że organizujemy mnóstwo warsztatów tematycznych dla najmłodszych, turnieje kręgli dla dzieci, urodzinowe eventy i znacznie, znacznie więcej. By poznać pełną ofertę dla naszych najmłodszych Gości – zadzwoń lub napisz.