POIR

Strefa malucha (0-2 lat)

Hulakula to Rozrywkowe Centrum, które czeka na Gości w każdym wieku. Także na najmłodszych milusińskich, którzy odwiedzą nas wspólnie ze swoimi rodzicami. Na nich czeka bajkowa Strefa Malucha, gdzie czas płynie wolniej!

Nasza Strefa Malucha została zaprojektowana z myślą o Gościach w wieku od 1 do 2 lat. To miejsce, które nie tylko pozwoli Twojej pociesze spędzić czas z uśmiechem na ustach, ale i pobudzi wyobraźnię i umożliwi jej rozwijanie talentów. Pozwól, by Twoje dziecko poniosła wyobraźnia!

Przygotowaliśmy dla Twojego dziecka również m.in.: bogaty wybór klocków, zabawki kreatywne oraz gry zręcznościowe – wszystkie dostosowane do wieku Maluchów. Tu nie ma miejsca na nudę!

Jeśli więc szukasz na mapie Warszawy miejsca, które oferuje więcej niż tylko klasyczne kulki dla dzieci – postaw na Rozrywkowe Centrum Hulakula. Profesjonalna obsługa, bajecznie kolorowy wystrój i moc atrakcji czeka właśnie na Ciebie – i to przez 7 dni w tygodniu!

Chcesz uzyskać więcej informacji o naszej Strefie Malucha lub zarezerwować ją, np. z myślą o urodzinach Twojego dziecka? Nie ma problemu! Zadzwoń, napisz lub odwiedź nas, by porozmawiać z naszą obsługą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy zaplanować event dla najmłodszych!