POIR

Półkolonie zimowe w Warszawie – zajęcia sportowe dla dzieci

Ferie zimowe to długo wyczekiwany czas przez dzieci i młodzież. Nic dziwnego, szkoła, zajęcia dodatkowe, nauka – uczniowie mają dużo obowiązków, ale niewiele chwil na relaks. Międzysemestralna przerwa to doskonały czas na upragniony odpoczynek i oddanie się ulubionym zajęciom, ale też na zawieranie nowych znajomości i rozwijanie swoich pasji. Rodzice bardzo często planują w tym czasie urlop, chcąc zabrać swoje pociechy na wypad za miasto lub w góry. Nie zawsze jest to jednak możliwe, natłok obowiązków w pracy skutecznie uniemożliwia rodzinny wyjazd. Pojawia się wtedy pytanie: gdzie znaleźć opiekę dla dzieci? Jak zorganizować im czas? Dla wszystkich zatroskanych rodziców mamy świetną informację – zimowe półkolonie w Rozrywkowym Centrum Miasta! U nas Wasze dziecko będzie bezpieczne, a dodatkowo spędzi świetny czas rozwijając swoje zainteresowania i sportowe zacięcie.

 

Ferie zimowe w mieście – dla kogo są półkolonie w Hulakula?

Półkolonie zimowe w Hulakula to zajęcia sportowe i kreatywne dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 13 lat. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom rodziców, którym trudno jest połączyć opiekę nad pociechami z pracą i obowiązkami. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00 przez cały czas trwania ferii zimowych w województwie mazowieckim. W Rozrywkowym Centrum Miasta nie tylko zapewniamy dzieciom opiekę, ale również organizujemy wiele form czynnego wypoczynku. W programie mamy wyjście do kina, warsztaty kreatywne, wycieczki w ramach turnusu i wiele, wiele atrakcji. Dodatkowo w ciągu dnia zapewniamy uczestnikom smaczne jedzenie i napoje. Gwarantujemy, że dzieci będą zachwycone!

 

Zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży – aktywny wypoczynek w Hulakula

W Rozrywkowym Centrum Miasta stawiamy na aktywność fizyczną! Priorytetem są dla nas pozalekcyjne zajęcia sportowe. Na półkoloniach zimowych dzieci poznają tajniki gry w kręgle. Pod okiem instruktorów bowlingu, którzy poprowadzą szkółkę, najmłodsi będą mieli szansę rozegrać mini turniej. To rewelacyjna dyscyplina, która ma szansę dołączyć do sportów olimpijskich. Dodatkowo w ten sposób nauczymy uczestników zasad fair play i współzawodnictwa. Do dyspozycji dzieci jest również bilard i oldschoolowe automaty do gier, które idealne nadają się do rozegrania gamingowego sparingu. Dla wielbicieli komputerowych strzelanek przygotowaliśmy coś specjalnego – laserowy paintball! Bez obaw, wszystkie strzały rejestrowane są cyfrowo, dlatego nie ma mowy o żadnym bólu – Twoje dziecko będzie całkowicie bezpieczne. To świetna forma grupowej zabawy, radości nie będzie końca! Dla fanów pościgów czekać będą gokarty (od 8 roku życia) – tutaj zabawa wkroczy na zupełnie inny poziom. Na najmłodszych uczestników półkolonii zimowych czekają dwie sale zabaw. Bezpieczna przestrzeń i ciekawa aranżacja to najlepsze połączenie, które zachęca do gimnastyki i ćwiczeń. Hulaland i Hulapark to miejsce przepełnione atrakcjami. Suchy basen z kulkami, labirynt, gry zręcznościowe, zabawki kreatywne, klocki – tu nie ma miejsca na nudę! Hulakula ma najfajniejsze bawialnie w Warszawie! Nie zabraknie też aktywności na świeżym powietrzu. Zaplanowaliśmy wyjście na łyżwy – w ten sposób będziemy ćwiczyć zmysł równowagi i koordynację ruchową. U nas każdy dzień to nowe wyzwanie!

 

Warsztaty kreatywne dla małych odkrywców

Warsztaty kreatywne to propozycja zajęć edukacyjno-rozwojowych dla małych odkrywców. Naszych małych Gości zabierzemy do niezwykłego laboratorium, w którym poprzez spektakularne eksperymenty i doświadczenia poszukamy odpowiedzi na zagadki otaczającego świata. Co więcej tematyka zajęć związana jest z programem zajęć szkolnych, dzięki czemu dzieci łatwiej będą mogły przyswoić wiedzę. Przekonamy, że nauka wcale nie jest nudna! Nie zabraknie też kapitalnej zabawy – zrobimy slime’a według własnego projektu. Każde dziecko będzie mogło zabrać swojego gluta do domu, a radości nie będzie końca!

Jeśli nie masz pomysłu gdzie zabrać dziecko na ferie zimowe albo obowiązki uniemożliwiają rodzinny wyjazd to nie mogłeś trafić lepiej. Twoja pociecha spędzi niezapomniane chwile na półkoloniach zimowych w Hulakula pod okiem doświadczonej kadry. Zapewniamy dużo świetnej zabawy, zajęcia sportowe i rozwojowo-edukacyjne – u nas nie ma mowy o nudzie!