POIR

Urodziny dla dzieci w Warszawie – gdzie je zrobić?

Urodziny dziecka powinno świętować się z wielką pompą. To wyjątkowy dzień, na który najmłodsi czekają z zapartym tchem. Warszawa daje rodzicom wiele możliwości na stołecznej mapie atrakcji nie brakuje fajnych miejsc, w których zorganizujesz niezapomniane przyjęcie urodzinowe. Na szczególną uwagę zasługuje Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta. Zdajemy sobie sprawę, że urodziny Twojego dziecka to wielkie wydarzenie. To okazja do wspólnego celebrowania i świetnej zabawy – razem urzeczywistniajmy marzenia  milusińskich.

 

Kinderbal – spełnij życzenie swojego dziecka!

Niezależnie od tego czy chcecie zorganizować przyjęcie urodzinowe dla trzylatka, czterolatka, pięciolatka czy sześciolatka – kinderbal w Hulakula to doskonały pomysł. W końcu urodziny to wyjątkowe wydarzenie, które odbywa się tylko raz w roku. Dlatego powinniśmy je hucznie świętować. Każde dziecko marzy o wyjątkowej imprezie z wieloma atrakcjami w gronie rówieśników. W Rozrywkowym Centrum Miasta zorganizujemy przyjęcie dla chłopca i dziewczynki, dopasujemy tematyczną zabawę do preferencji Twojej pociechy. Twoje dziecko jest fanem Spidermana, Gwiezdnych Wojen albo Krainy Lodu – w Hulakula to możliwe! Zrób niespodziankę i wywołaj uśmiech na twarzy swojego szkraba. Zaaranżujemy świetną imprezę, wprowadzimy odrobinę magii i przeniesiemy naszych małych Gości do bajkowego świata. Urodzinowe kinderbale z szalonymi zabawami, animacjami i konkursami to spełnienie marzeń każdego dziecka!

 

Jak zorganizować fajne urodziny? – zabawy i atrakcje dla dzieci w Rozrywkowym Centrum Miasta

Wyprawienie super urodzin to nie lada wyzwanie. Dzieci to najbardziej wymagający goście, którzy oczekują najlepszej imprezy pod słońcem. Jeśli udany urodzinowy kinderbal to tylko w Hulakula! Do Twojej dyspozycji mamy aż sześć salek urodzinowych. Każda z nich została inaczej zaaranżowana by spełnić oczekiwania Twojej pociechy. Dodatkowo posiadamy najnowocześniejszy plac zabaw dla najmłodszych – bezpieczna przestrzeń i moc atrakcji zapewnią wiele radosnych chwil. Dziecięcy turniej w kręgle albo pojedynek na oldschoolowych maszynach do gier – u nas zabawa nie ma końca! Dodatkowo dysponujemy zewnętrznym ogródkiem, który doskonale nadaje się do zorganizowania imprezy na świeżym powietrzu. Dzieci znajdą tam trampolinę, zjeżdżalnie, mini boisko do piłki nożnej – w Hulakula o nudzie nie ma mowy!

 

Udane przyjęcie urodzinowe tylko z Hulakula!

Udana impreza to podstawa – Rozrywkowe Centrum Miasta wie o tym najlepiej! Aby przyjęcie było nie tylko fajną zabawą z atrakcjami, ale też niezapomnianym przeżyciem należy zadbać o najdrobniejszy szczegół. W Hulakula mamy doświadczenie w organizacji urodzin z pompą. Na Twoje życzenie zadbamy o aranżację, zapewnimy balony z helem, tematyczną zastawę, konfetti, obrusy, czapeczki, trąbki i dekoracje – wszystko co stworzy niepowtarzalny, wyjątkowy klimat ważnego wydarzenia w życiu Twojego dziecka. Dodatkowo nasi kucharze przygotują wyjątkowe menu na ten szczególny dzień. Smaczne przekąski, kolorowe kanapeczki – pyszny poczęstunek doda energii na wiele godzin wspólnej zabawy. Przyjęcie urodzinowe nie mogłoby się obyć bez tortu – to gwóźdź programu! Zatroszczymy się również o ten wyjątkowy element i przygotujemy pyszne ciasto – gwarantujemy, że Twoje dziecko będzie zachwycone!

 

Urodzinowe animacje – świetna zabawa i wiele atrakcji!

Bez względu na to czy planujecie przyjęcie urodzinowe w domu, plenerze, ogrodzie czy w Rozrywkowym Centrum Miasta, możecie zamówić animatora. To doskonały pomysł! Jeśli chcecie by kinderbal Twojego dziecka był udany i niezapomniany – pomożemy Ci! Możecie mieć pewność, że dla dzieci będzie to świetna zabawa i moc atrakcji. Nasze animatorki przeobrażą się w największych dziecięcych bohaterów, zabierając najmłodszych do niezwykłego świata z odrobiną magii. Dodatkowo animacje na urodziny to wiele atrakcji! Konkursy z nagrodami dla starszych i młodszych milusińskich, malowanie buziek, skręcanie balonów, bańki mydlane – mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Nasi  doświadczeni animatorzy dostosowują atrakcje do wieku i zaangażowania dzieci. Zapewniamy, że urodziny będą wyjątkowym czasem, przepełnionym śmiechem i okrzykami radości.

Jeśli zastanawiacie się jak zaplanować i wyprawić super urodziny, to nie mogliście trafić lepiej. Jeśli sportowa impreza z najlepszymi atrakcjami w Warszawie to tylko w Rozrywkowym Centrum Miasta! Animator, magik, dziecięcy turniej gry w kręgle – w Hulakula wszystko jest możliwe! Mamy mnóstwo ciekawych pomysłów i doskonałe zaplecze. Jeśli macie dodatkowe pytania, skontaktujcie się z nami – zaaranżujmy razem przyjęcie marzeń dla Twojego dziecka.