POIR

Warsztaty naukowe dla dzieci w Warszawie – ciekawe i kreatywne zajęcia dla najmłodszych

Warsztaty naukowe dla dzieci to zajęcia skierowane dla najmłodszych fascynatów otaczającego świata. Zagadnienia przedstawione w przystępnej, dostosowanej do odbiorców formie to sposób na kreatywne spędzenie wolnego czasu. W Hulakula łączymy zabawę i naukę udowadniając, że nawet mało interesujące lekcje mogą być źródłem niesamowitych wrażeń. Zabierzemy naszych małych Gości do niezwykłego laboratorium, gdzie zamienią się w naukowców. Samodzielne wykonywanie doświadczeń to nie tylko wielka frajda, ale też poszukiwanie odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Pokażemy dzieciom, że nauka wcale nie jest nudna, a otaczający nas świat pełen jest zagadek, które same mogą rozwiązać.

 

Eksperymenty naukowe na wesoło – łączymy naukę z zabawą

 

Eksperymenty na wesoło to nowy wymiar zajęć dla dzieci, zupełnie inny od sposobu w jaki wiedza przekazywana jest w szkole. W Rozrywkowym Centrum miasta nasi najmłodsi Goście otrzymają niezbędne rekwizyty, które uczynią z nich prawdziwych naukowców. Mali odkrywcy, przy użyciu kolb, pipetek i innych profesjonalnych sprzętów, sami przeprowadzać będą spektakularne eksperymenty i poszukiwać odpowiedzi na nurtujące wszystkich pytania. Ogromnym plusem zajęć jest to, że ich tematyka związana jest z programem realizowanym na lekcjach. Dzięki temu dużo łatwiej będą przyswajały wiedzę.

 

Chemia i fizyka dla dzieci – kreatywnie i z pasją

Na warsztatach dzieci nie tylko zdobywają wiedzę, odkrywają i poznają otaczającą ich rzeczywistość, ale przede wszystkim świetnie się bawią. Nasi mali Goście będą mogli znaleźć odpowiedź na największe zagadki otaczającego świata. Dlaczego magnes czasem przyciąga a czasem odpycha? Co to napięcie powierzchniowe? Dzieci będą miały możliwość wyprodukowania śniegu, stworzenia wiatrowych pocisków, poznania magii lodu i wiele więcej. W kreatywny, przystępny sposób przeprowadzimy serię eksperymentów. Dla dzieci szczególnie atrakcyjne są zajęcia pt. „Slime’owe laboratorium” rozwijające kreatywność i dające mnóstwo śmiechu. Radość osiąga najwyższy poziom, ponieważ slime’a nasi naukowcy mogą wziąć do domu. Dzięki Hulakula, chemiczne i fizyczne zagadnienia już nigdy więcej nie będą ani nudne, ani trudne.

 

Warsztaty naukowe w Rozrywkowym centrum miasta – dla kogo są zajęcia?

Warsztaty na wesoło w Hulakula dedykowane są dla wycieczek szkolnych (możliwość przeprowadzenia zajęć w grupach do 10 osób, 15, 20 lub 25 dzieci). Tematyka i forma zajęć dostosowana jest dla odbiorców w wieku od 6 do 12 lat. Zapraszamy do korzystania z oferty od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00. Zastrzegamy, ze obowiązuje konieczność rezerwacji warsztatów z tygodniowym wyprzedzeniem.

 

Plac zabaw – chwila relaksu po naukowych eksperymentach

Zaangażowanie i chęć współpracy powinna być nagradzana. W Hulakula stawiamy na aktywność fizyczną. Godziny w szkole, na zajęciach dodatkowych, przy lekcjach – dzieci bardzo dużo czasu spędzają przy biurkach. W myśl powiedzenia, że ruch to zdrowie dbamy nie tylko o rozwój intelektualny naszych najmłodszych gości, ale również o ich kondycję i sportowe zacięcie. Idealnym miejscem są place zabaw. Najlepsze bawialnie w Warszawie znajdziecie w Hulakula. Na dzieci czekają aż trzy sale dostosowane do wieku użytkowników. Ciekawa aranżacja, bezpieczna przestrzeń i wiele atrakcji zachęcają do ruchu. Harcom nie będzie końca! W ciepłe dni dla najmłodszych czeka zewnętrzny plac zabaw – ruch i świeże powietrze to idealne połączenie. Do dyspozycji dzieci są także kręgle – doskonała forma grupowej rozrywki. W Rozrywkowym Centrum Miasta szaleństwo osiąga najwyższy poziom! Aktywność fizyczna po wysiłku intelektualnym to najlepszy wypoczynek dla dzieci.

 

Dzieci to wyjątkowi odbiorcy. Są ciekawe świata i pełne energii, dlatego trudno skupić ich uwagę na dłużej. W Rozrywkowym centrum Miasta nic nie jest niemożliwe. Zaangażowanie naszych małych Gości w wykonywanie doświadczeń i eksperymentów to najlepszy sposób na skoncentrowanie ich uwagi. Poczucie, że sami coś „odkryli” będzie powodem do dumy i satysfakcji. Wierzymy, że zainteresowanie ich zagadnieniami otaczającego świata rozbudzi w nich małych odkrywców. Kto wie, może niepozorne zajęcia skłonią dzieci do podążania ścieżką naukowca? Z pewnością będzie to najlepsza inwestycja w rozwój zainteresowań dzieci. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.