POIR

Wycieczki szkolne – klasowe spotkania w Warszawie

Warszawa cieszy się ogromną popularnością. Do stolicy co roku przyjeżdżają wycieczki z całej Polski. Trudno się temu dziwić, są tu muzea, kina, zabytki, Pałac Kultury i Nauki, Łazienki Królewskie, Pałac i Park w Wilanowie, ZOO, Centrum Nauki Kopernik, można tak wymieniać bez końca. Wiele ciekawych, historycznych miejsc przyciąga do stolicy dzieci i młodzież. Uczniowie z ogromnym entuzjazmem przybywają do wielkiego miasta i z zaciekawieniem poznają urokliwe zakątki. Dzieci to jednak wyjątkowi odbiorcy – natłok informacji, konieczność skupienia się i pilnowania grupy po pewnym czasie powoduje rozkojarzenie. Wszyscy wiemy jak trudno utrzymać uwagę dziecka na jednym zadaniu. Dlatego wycieczki klasowe powinny łączyć zwiedzanie i naukę z zabawą. Świetnym miejscem, w którym wszyscy uczestnicy będą mogli się zrelaksować jest Rozrywkowe Centrum Miasta. Place zabaw, kręgle, bilard, zewnętrzny ogródek, kultowe automaty do gier – u nas nie sposób się nudzić!

Ciekawe miejsca w Warszawie – co warto zobaczyć?

W stolicy nie brakuje pięknych miejsc, ciekawych zabytków i urokliwych uliczek. Obowiązkowym punktem na stołecznej mapie, który trzeba zobaczyć jest oczywiście Zamek Królewski na Starym Mieście. W obiekcie znajduje się muzeum, w którym można oglądać stałe i zmienne ekspozycje. To też świetna okazja do podziwiania pięknego wnętrza zamku. Będąc na warszawskiej starówce warto zobaczyć również Barbakan, który był elementem murów obronnych. Kolejnym miejscem, które trzeba odwiedzić jest Muzeum Powstania Warszawskiego. Niezwykła wystawa przybliży historię wyzwoleńczej walki. Dodatkowo w galerii znajduje się sala kinowa, w której wyświetlane są kroniki filmowe zrealizowane podczas powstania. Chwile relaksu i odpoczynku po zwiedzaniu zapewnią Łazienki Królewskie. Zespół parkowo-pałacowy udostępniony jest dla turystów przez cały rok. Dodatkowo znajduje się tam słynny pomnik Fryderyka Chopina, który jest znany na całym świecie. W Warszawie jest wiele historycznych obiektów, które warto pokazać małym odkrywcom. Trudno jednak wskazać te najciekawsze dla uczniów. Dlatego doskonałym pomysłem jest zapytanie co chciałyby zobaczyć, z pewnością wskażą ładne lokalizacje, które widziały w przewodnikach.

 

Warsztaty naukowe na wesoło – fajna alternatywa dla lekcji chemii i fizyki

Warsztaty na wesoło to doskonała oferta dla szkół, które w ramach klasowej wycieczki mają do zrealizowania program zajęć lekcyjnych. Wszystkich małych odkrywców zabierzemy w podróż do niezwykłego laboratorium, gdzie w przystępny i kreatywny sposób przeprowadzimy serię spektakularnych doświadczeń i eksperymentów. Na zajęciach połączymy zabawę z nauką. Znajdziemy odpowiedź na nurtujące wszystkich zagadki z otaczającego świata i udowodnimy, że są wynikiem chemicznych i fizycznych zjawisk. Z nami nauka to przyjemność!

 

Wycieczka klasowa na lekcje WF

Wycieczka klasowa połączona z lekcją WF? – zdecydowanie tak! W Hulakula stawiamy na aktywność fizyczną. Kręgielnia to doskonałe miejsce do ćwiczeń, ale też atrakcyjna forma warsztatów nawet dla wymagającej młodzieży. Celem zajęć lekcyjnych w Rozrywkowym Centrum Miasta jest promocja sportowego bowlingu. Na lekcji nasi eksperci nauczą dzieci zasad gry i zadbają o bezpieczeństwo. Dodatkowo rozbudzimy w uczestnikach ducha rywalizacji poprzez mini turniej bowlingowy. Kto wie, może zaszczepimy w naszych Gościach pasję do sportu, który ma szansę, aby dołączyć do grona olimpijskich dyscyplin?

 

Rozrywkowe Centrum Miasta – atrakcje dla młodzieży i dzieci

Rozrywkowe Centrum Miasta to niekończąca się zabawa. Najmłodsze dzieci będą mogły wyszaleć się na placu zabaw. Ciekawa aranżacja, bezpieczna przestrzeń i fajne gry zachęcą do wspólnej integracji. Dla wymagających nastolatków czekają kręgle, bilard i oldschoolowe automaty do gier. Po dniu pełnym wrażeń wszyscy z pewnością zgłodnieją. W restauracji nasi kucharze przygotują pyszne dania i zdrowe przekąski. W menu znajduje się również specjalna oferta dla dzieci – każdy znajdzie tu coś smakowitego, nawet największy niejadek.

Warszawa to miasto, w którym jest wiele atrakcji turystycznych i zabytków, które warto zwiedzić. W zależności od tego na jak długą wycieczkę się wybieracie: 1, 2 czy 3-dniową, będziecie mogli inaczej zaplanować czas. W trakcie jednodniowego wyjazdu nie wszystko uda się zobaczyć. Nie oznacza to jednak, że krótka wyprawa się nie opłaca. Mając nawet ograniczony czas można zwiedzić najciekawsze miejsca w stolicy. Po podróży historycznym szlakiem Warszawy warto zajrzeć do Hulakula. W Rozrywkowym Centrum Miasta zapewnimy dzieciom i młodzieży wiele atrakcji. Coś dla siebie znajdą u nas zarówno najmłodsi Goście, jak i wymagające grupy nastolatków. Jeśli macie dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu.