Back To School

Powrót

Pamiętacie zeszłoroczną edycję rodzinnej imprezy Back To School? Było malowanie koszulek, zumba kids, balonikowe show oraz rozdaliśmy 100 szkolnych wyprawek! W tym roku ponownie sprawimy, aby powrót do szkoły był przyjemny – przygotowaliśmy jeszcze więcej atrakcji, a także zdecydowanie zwiększamy ilość wyprawek! 
Do 2 września zostało jeszcze trochę czasu, dlatego zapraszamy do dołączenia do wydarzenia, bo kolejno będziemy przedstawiać tegoroczne atrakcje, partnerów oraz gości specjalnych!

Partnerzy oraz planowane atrakcje ⬇

Podczas imprezy wystąpi Eryk Waszczuk – 12-letni wokalista, pochodzący z Międzyrzeca Podlaskiego. Był uczestnikiem pierwszej edycji programu The Voice Kids, gdzie występował w drużynie Edyty Górniak. 🎶 https://youtu.be/4C5y7ZIn7hQ

Przedstawienie: Cyrk Einsteina, czyli jest zabawa, jest nauka – każdy znajdzie czego szuka! Większość z nas, choćby przez moment, marzyła o byciu naukowcem. O eksperymentowaniu, poznawaniu i odkrywaniu nieznanego. Widowiskowe doświadczenia wytłumaczone w prosty, zabawny i humorystyczny sposób mają
za zadanie rozbudzić chęć poznawania, konstruowania, eksperymentowania i zgłębiania nauk ścisłych.

Matplaneta – instytucja nakierowana na rozwijanie zdolności matematycznych u dzieci. W dzisiejszym świecie napakowanym matematyka i logiką szkoła nie przygotowuje dzieci odpowiednio do zadań w przyszłości. Będziecie mogli poznać ofertę Matplanety, a także porozwiązywać zagadki.

Legia Soccer Schools – niesamowita okazja dla wszystkich fanów piłki nożnej! Zapraszamy na piłkarski trening z trenerami Legii w sali głównej.

Planeta Robotów przygotowała dla dzieci Kreatywną Strefę LEGO oraz mini-warsztaty z tematyką SUMO Robotów. Bez dwóch zdań programowanie i nauki ścisłe są przyszłością!

Szkółka bowlingowa – pod okiem naszych instruktorów dzieci będą miały okazję poznać tajniki tej fantastycznej gry.
I tura: 11:00
II tura: 12:00. 
Liczba miejsc ograniczona – obowiązują zapisy pod numerem 669 001 001.

Podczas imprezy będziecie mieli szansą na wygranie super nagrody, której sponsorem jest firma Camo Code Sp. z o.o. właściciel marki Calmean Channel – zegarków z GPS dla dzieci.

Do pierwszych 100 biletów na plac zabaw kupionych w sali zabaw w dniu imprezy dodamy kupon upoważniający do odbioru wyprawki, a pozostałą część rozdamy podczas licznych konkursów i w efektownym finale imprezy! Będzie się działo! (Kupony nie będą wydawane do Grouponów)

Informacje dodatkowe:
Data: 2 września 2018
Godz.: 13:00-18:00
Udział jest bezpłatny i nielimitowany wiekowo!

Wstęp na plac zabaw wewnętrzny jest płatny wg cennika, tj. 40 zł od dziecka za bilet open,

Data wydarzenia:

02 września 2018

Start:

13:00

Miejsce:

sala główna

WSTĘP WOLNY:

dla wszystkich