POIR

Dzień Dziecka | Koncert: My3

Powrót

Hulakula i Burmistrz Dzielnicy Praga Północ zapraszają na wspólne świętowanie Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się w Hulakula już w niedzielę 2. czerwca, a w programie m.in.: warsztaty kreatywne, kuchnia molekularna z Bartkiem Bez Przepisu, strefa zabaw Klocki Blocki, strefa kreatywna z Play-Doh, spotkanie z bajkowymi postaciami i dużo, dużo więcej!

Wisienką na torcie będzie koncert zespołu My3 – Natki, Julki i Gefi. Dziewczyny to trzy zupełnie różne osobowości, które razem tworzą wyjątkowy, kolorowy i muzyczny świat, do którego zapraszają z wielkim entuzjazmem. Ogłosimy także konkurs w którym do wygrania będzie meet & greet z zespołem My3!

Nie zabraknie także gier i zabaw z animatorkami, malowania buziek oraz wielu innych aktywności od partnerów Dnia Dziecka!

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na FB, bo to nie koniec atrakcji!

Pozostałe atrakcje oraz strefy partnerów będą dostępne przez cały czas trwania wydarzenia.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nielimitowany wiekowo!

Organizator: Urząd Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
Patronat: Radio ESKA, se.pl, Portal Rodzinny BabyGo, CzasDzieci.pl, MiastoDzieci.pl – inspiracje dla rodziców i dzieci, Victor Junior, Magazyn Kumpel, National Geographic Kids, TVP ABC
Partner: Komitet Ochrony Praw Dziecka, Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! i Schronisko w Korabiewicach Viva, Hasbro Polska, Klocki Blocki

 

UWAGA: Stacjonarne atrakcje (plac zabaw wewnętrzny, kręgle, bilard oraz automaty do gier) płatne wg standardowego cennika. 

Data wydarzenia:

02 czerwca 2019

Start:

12:00

WSTĘP WOLNY:

dla wszystkich