POIR

Dzień sportu: sztuki walki

Powrót

W niedzielę 20. października zapraszamy całe rodziny na wyjątkowy Dzień Sportu w Hulakula! Dzięki partnerom wydarzenia poznacie tajniki sztuk walki, czyli karate oraz judo. W programie wydarzenia m.in. pokaz karate oraz judo, a także treningi otwarte z trenerami Klubu Same Judo i Bushi Team. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Krzysztof ‘Diablo’ Włodarczyk – polski pięściarz, wielokrotny mistrz świata federacji WBC kategorii cruiserweight oraz były mistrz świata organizacji IBF w kategorii junior ciężkiej. W wieku 14 lat rozpoczął swoją karierę amatorską dołączając do klubu Gwardia Warszawa, a już w wieku 19 lat przeszedł na zawodowstwo. W swojej karierze stoczył 66 walk zawodowych w Polsce i na świecie. Prywatnie wielki pasjonat sportu, amatorsko uprawiający kolarstwo szosowe. Człowiek rodzinny o wielkim sercu, aktywnie włączający się w liczne akcje charytatywne, dlatego tego wątku nie mogło zabraknąć także podczas tego wydarzenia.

Podczas trwania Dnia Sportu,  w porozumieniu z Dyrekcją Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 2 w Warszawie, w skład których wchodzą Dom Dziecka Nr 1 im. M. Falskiej wraz z 6 filiami, Ośrodek Wsparcia Dziecka i Rodziny ,,KOŁO” z 3 filiami, Dom Dziecka Nr 2 im. dr Janusza Korczaka z 3 filiami i Dom Dziecka Nr 16, przeprowadzimy zbiórkę artykułów, które trafią do podopiecznych wymienionych placówek.

Na liście najpotrzebniejszych w tym momencie artykułów są:
– słodycze,
– akcesoria do włosów dla dziewczynek np. szczotki do włosów, spinki, opaski, nauszniki itp.
– śmieszne, kolorowe skarpety,
– bidony do picia wody z filtrem, z możliwością mycia w zmywarce,
– artykuły plastyczne.

Do wydarzenia pozostało jeszcze trochę czasu – wykorzystajcie go na zgromadzenie produktów z listy. Dzieciaki będą Wam wdzięczne 🧡 Serdecznie zachęcamy do włączenia się w zbiórkę!

Szczegółowe informacje:
Kiedy? 20. października 2019, godz. 13:00
Gdzie? Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
ul. Jagiellońska 82b 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Data wydarzenia:

20 października 2019

Start:

13:00

WSTĘP WOLNY:

dla wszystkich