POIR

Planetarium

Powrót

Świetna zabawa i edukacja w jednym? Tak, to możliwe w Hulakula! W niedzielę 14. października zapraszamy wszystkie dzieci na seanse w cyfrowym planetarium. W repertuarze są filmy związane z galaktyką:

🌎 Zula Patrol: Historia Ziemi – podczas rutynowej wyprawy Zula Patrol odnajduje dowód, że nikczemna Deliria Delight przenosi się w czasie do prehistorycznej przeszłości Ziemi, aby wykorzystać naszą planetę jako kosmiczny śmietnik. Zula Patrol musi ją znaleźć i złapać, zanim jej działania spowodują katastrofalne skutki. W czasie wyprawy, nasi bohaterowie dowiadują się wszystkiego na temat powstawania Ziemi oraz rozwoju różnorodnych form życia.

🌜 Powrót na Księżyc na dobre – film opowiada o niesamowitym konkursie Google Lunar XPRIZE. Konkurs z pulą nagród 30 mln dolarów ma za zadanie zachęcić naukowców, inżynierów i przedsiębiorców do badania potencjału zasobów Księżyca. Konkurs zakłada uczestnictwo firm prywatnych, udział państw może wynosić maksymalnie 10%.

🌟 Z Ziemi do gwiazd – film zrealizowany przez Europejskie Obserwatorium Południowe. Nocne niebo, piękne i tajemnicze. Jest tematem opowieści przy ognisku, starożytnych mitów i podziwu odkąd istnieje człowiek. Pragnienie zrozumienia Wszechświata może być najstarszym pragnieniem ludzkości. Jednakże dopiero od niedawna naprawdę zaczęliśmy rozumieć nasze miejsce w ogromnym kosmosie. By dowiedzieć się o astronomicznych odkryciach, udaj się w podróż od starożytnych greckich teorii do dzisiejszych teleskopów dalekiego zasięgu

__________________________
Szczegółowe informacje:

Data: 14.10.2018
Godz.:
– 14:00-15:00 – Seanse dla dzieci do lat 7,
– 15:00-16:00 – Seanse dla dzieci od 7 lat do 12.

🚀 Wstęp w ramach biletu na plac zabaw. Miejsca nie podlegają rezerwacji 🚀
W jednym seansie może wziąć udział max. 30 dzieci.

Bilet wstępu na plac zabaw jest w cenie 40 zł/dziecko + 2 opiekunów.

Data wydarzenia:

14 października 2018

Miejsce:

druga sala