POIR

Rodzinny Dzień Dziecka

Powrót

Przedłużamy święto najmłodszych na cały weekend i w dniach 2-3.06. zapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka w Hulakula! Wiemy, co maluchy i starszaki lubią najbardziej, dlatego nie zabraknie wielu interesujących atrakcji.

🗓 Niedziela, 3.06. godz. 12:00-15:00

A czy ty czytasz swojemu dziecku bajki? Zapraszamy na spotkanie z Dorotą Suwalską – pisarką nominowaną do Astrid Lindgren Memorial Award 2018 oraz autorką książek pt. „Znowu kręcisz, Zuźka!”, „Bruno i siostry” oraz „Bajkoterapii” – antologii pięknych i mądrych bajek dla dzieci oraz poradnika dla rodziców.
Gościem specjalnym będzie Małgorzata Berwid, znana jako Ciotka Książkula – dziennikarka i animatorka kultury, która od ponad 25 lat zajmuje się współtworzeniem i realizacją programów telewizyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym („Ciuchcia”, „Budzik”, „Moliki Książkowe”).
Dodatkową atrakcją będą warsztaty plastyczne, które uświetnią olbrzymie bańki mydlane, liczne gry i zabawy z naszymi animatorkami oraz Hulkąkulką i Kręgielkiem. Udostępnimy także fotobudkę, abyście zabrali weekendowe wspomnienia do domu.
Zapraszamy także na bezpłatne “Magiczne warsztaty z języka angielskiego”, czyli lekcje pokazowe szkoły językowej Profi-Lingua.

☀ Udział we wszystkich powyższych atrakcjach jest bezpłatny! ☀

🚨🚨🚨
Będzie czekał na Was także fantastyczny konkurs, w którym do wygrania będą tygodniowe karnety na Półkolonie Hulakula oraz vouchery do Studio Sante. Więcej szczegółów w wydarzeniu na FB.

Data wydarzenia:

03 czerwca 2018

Start:

12:00

WSTĘP WOLNY:

dla wszystkich