POIR

Rodzinny Dzień Dziecka

Powrót

Przedłużamy święto najmłodszych na cały weekend i w dniach 2-3.06. zapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka w Hulakula! Wiemy, co maluchy i starszaki lubią najbardziej, dlatego nie zabraknie wielu interesujących atrakcji.

🗓 ☀Sobota, 2.06. godz. 12:00-15:00

Tym razem zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami na fantastyczną dyskotekę! Zatańczymy do najpopularniejszych piosenek z ulubionych bajek, a w międzyczasie nasze animatorki wyczarują ogromne bańki mydlane, pomalują buźki i zadbają o kreatywne zabawy ruchowe. Do dyspozycji będzie także ogromna dmuchana zjeżdżalnia i zewnętrzny plac zabaw. Nie zabraknie także licznych konkursów z nagrodami oraz spotkania z naszymi maskotkami Hulkąkulką i Kręgielkiem. Udostępnimy także fotobudkę, abyście zabrali weekendowe wspomnienia do domu.
Zapraszamy także na bezpłatne „Magiczne warsztaty z języka angielskiego”, czyli lekcje pokazowe szkoły językowej Profi-Lingua.

☀ Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny! ☀

🚨🚨🚨
Będzie czekał na Was także fantastyczny konkurs, w którym do wygrania będą tygodniowe karnety na Półkolonie Hulakula oraz zegarki od Calmean! Więcej szczegółów w wydarzeniu na FB.

Data wydarzenia:

02 czerwca 2018

Start:

12:00

WSTĘP WOLNY:

dla wszystkich