Roztańczona Niedziela

Powrót

Zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi na Roztańczoną Niedzielę w Hulakula! Zgadzacie się, że niedziela to idealny dzień na doładowanie baterii pozytywną energią?

👉 Zumba dla małych i dużych: 11:00 – 12:00

Dzięki rodzinnej Zumbie możecie nie tylko zdrowo aktywnie spędzić wolny czas, ale także nauczyć się nowych układów tanecznych, tańców różnych kultur i ich historii oraz zbudować świadomość zdrowego stylu życia od najmłodszych lat. Zumba promuje zdrowy tryb życia u dzieci i ich rodziców oraz uczy szacunku, pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Podczas zajęć dzieci uczą się koordynacji, równowagi, kształtują i rozwijają kreatywność, a także dyscyplinę oraz pamięć!

Co więcej, zajęcia te pozytywnie wpływają na relacje rodzic – dziecko. Zumba dedykowana jest zarówno młodszym, jak i starszym miłośnikom energetycznych, latynoskich rytmów. Podczas zajęć wykorzystujemy proste układy choreograficzne, bawimy się tanecznymi krokami, a przy okazji zapewniamy sobie niezbędną dla zdrowia dawkę ruchu. Idealne zestawienie tańca i fitnessu z dodatkiem ćwiczeń siłowych, aerobowych, stretchingu i treningu interwałowego, pozwala na poprawę kondycji w niezwykle przyjemny sposób.

👉 Taneczne animacje: 12:15 – 13.15

Stwórzcie drużynę i stańcie do boju w naszych tanecznych grach i zabawach! W planie między innymi:
– bitwy taneczne,
– zabawy z chustą,
– układy taneczne dzieci kontra rodzice,
– tworzenie choreografii,
– konkursy z nagrodami.

Na najlepszych i najbardziej zaangażowanych zawodników czekają nagrody od sklepu Frajda – zabawki kreatywne 🏆

Wydarzenie odbędzie się w dniach:
– 01.03., godz. 11.00
– 29.03., godz. 11.00
– 26.04., godz. 11.00

Udział jest bezpłatny!

Data wydarzenia:

01 marca 2020

Start:

11:00

WSTĘP WOLNY:

dla wszystkich