POIR

Twój Bohater w Hulakula

Powrót

Dla wielu z nas poznanie swojego Idola byłoby niezapomnianym przeżyciem. Niestety, często pozostaje ono w sferze marzeń. Często taki pomysł nie przyjdzie nam w ogóle do głowy. Nawet gdybyśmy go spotkali – czy wypada zaczepić? Zapytać? Pozdrowić? Już w sobotę 4 sierpnia razem z TwójBohater.pl umożliwimy Wam spotkanie z 3 bohaterami znanymi z popularnych programów rozrywkowych. Naszymi gośćmi będą Grzegorz ‘Gabor’ Jędrzejewski, Michelle Christian oraz Żora Korolyov. W programie m.in. trening piłkarski z Gaborem, dobre rady ‘Jak zostać profesjonalnym piłkarzem’, pokaz iluzji w wykonaniu Michelle oraz nauka tańca z Żorą. Nie zabraknie także czasu na rozmowę, wspólne zdjęcia i autografy!

 

Grzegorz Jędrzejewski – popularny Gabor, czyli bramkarz Reprezentacji Artystów Polskich, Reprezentacji Dziennikarzy, ale także trener bramkarzy, założyciel i trener w TURBO Football Academy – akademii piłkarskiej dla najmłodszych adeptów futbolu (http://turbofa.pl/). Zarówno młodszym, jak i starszym fanom piłki nożnej znany z programu „TurboKozak” – emitowanego przez telewizję Canal+. Rywalizacja w „TurboKozaku” z piłkarzami nie tylko polskiej ekstraklasy, ale także reprezentantami innych dyscyplin sportu, gwiazdami znanymi ze świata filmu, radia i telewizji czy celebtytami, obfituje w liczne anegdoty i zabawne historie, których nie usłyszymy nigdzie indziej. Dlaczego występuję w swoich legendarnych szarych dresach? Kto z uczestników „TurboKozaka” był najlepszy? Z którym kolegą z Reprezentacji Artystów czy Dziennikarzy rywalizuje mi się najtrudniej…? Skąd taki przydomek? A może jak i w jakim wieku rozpocząć karierę piłkarską…?

 

Michelle Christian – iluzjonistka, mała buntowniczka, która w wieku 18 lat rzuciła szkołę i wyprowadziła się w domu. Bez matury i planów na przyszłość, zajęła się sztuką iluzji – weszła w świat artystów i tak oto została jedną z dwóch iluzjonistek w Polsce. Na ogólnopolskim zjeździe iluzjonistów zdobyła pierwsze miejsce, a niedługo po tym pojawiła się w znanym programie „MAM TALENT”. W zaledwie miesiąc filmik z jej występem osiągnął ponad 1,7mln wyświetleń. Miłośniczka sportu – ćwiczyła 9 lat balet, następnie teakwondo, judo, kung- fu, ale ostatecznie jej serce zdobyło karate. Aktualnie w Karate posiada 2 kyu (brązowy pas) i w 2 lata została wicemistrzynią Polski w Karate WKF. Wraz z królikiem Panem Chrupkiem bawi dzieci i wszystkich miłośników czarodziejskich sztuczek swym autorskim programem (http://www.michelle-czaruje.pl/).

 

Żora Korolyov – ukraiński tancerz, dyplomowany choreograf, licencjonowany manager FIFA i biznesmen. Posiada najwyższą międzynarodową klasę “S” tańca w stylu latynoamerykańskim i standardowym. Taniec jest jego ogromną pasją, poprzez którą wyraża emocje i ciągle doskonali swoje umiejętności. Uwielbia przekazywać innym swoją wiedzę o tańcu, dlatego prowadzi zajęcia i warsztaty taneczne oraz występuje publicznie.

Wielokrotnie brał udział w programie „TANIEC Z GWIAZDAMI”. W 2007 roku wystąpił w emitowanej przez TVN V edycji programu, gdzie z piosenkarką Katarzyną Cerekwicką zajął 4 miejsce. W kolejnej, VI edycji programu partnerował piosenkarce Isis Gee (5 miejsce), a następnie w VII sezonie show prezenterce telewizyjnej Agnieszki Cegielskiej (13 miejsce). W 2008 roku wziął udział w programie „Jak oni śpiewają” w telewizji Polsat. Po ośmiu latach przerwy, powrócił w 2016 do programu „Taniec z gwiazdami”, nadawanego już przez Polsat, gdzie w VI edycji zatańczył z aktorką Karoliną Gorczycą (10 miejsce). W kolejnej VII edycji partnerował aktorce Dominice Gwit (4 miejsce). W ostatniej VIII – był w parze z Martyną Kupczyk (7 miejsce). Swój talent aktorski pokazał dotąd w takich produkcjach jak: ”Egzamin z życia” (jako Anatolij Romanow), ”Tylko miłość” (Sasza), ”Niania” (Michał), ”Kochaj i Tańcz”, ”Ojciec Mateusz”. W 2017 roku założył Akademię Artystyczną Arte w Warszawie, zajmującą się prowadzeniem zajęć artystycznych dla dzieci (http://akademiaarte.pl).

 

TwójBohater.pl – to pionierski w Polsce portal, który spełnia marzenia, a konkretnie umożliwia osobiste poznanie i spontaniczną rozmowę z Idolem, Bohaterem. Twoim lub Twoich bliskich. Portal, dzięki któremu można poprosić swojego Bohatera o inspirację, motywację, wskazówki, bądź chwilę swobodnej rozmowy. Wyjątkowy pomysł na prezent i niezapomniane emocje dla fanów. Także pamiątka na całe życie, dzięki filmowi ze spotkania przesyłanemu niedługo po rozmowie.

A wszystko w bezpiecznej przestrzeni internetowej i w bardzo przystępny sposób. Do wirtualnych pokoi konferencyjnych dostęp mają tylko zainteresowani. Połączenie możliwe jest wszędzie – wystarczy dowolne urządzenie z kamerką i głośnikami, czyli zwykły smartfon, tablet czy laptop (https://twojbohater.pl/).

 

______________________

Organizatorzy: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta & TwójBohater.pl

Patronat medialny: 
Eska
Z Dzieckiem w Warszawie

Data wydarzenia:

04 sierpnia 2018

Start:

13:00

WSTĘP WOLNY:

dla wszystkich