Weekend z Mamą

Powrót

W dniach 26-27.05. zapraszamy na Weekend z Mamą!

„W kalendarzu Święto Matki
z życzeniami śpieszą dziatki.
Ja Ci mamo dziś w podzięce
za Twe trudy daję serce
i przepraszam za me psoty,
za wybryki i kłopoty.”

„Kocham Cię Mamo” – każda Mama na pewno bardzo często słyszy te słowa od swojej pociechy. Z okazji jednego z ważniejszych rodzinnych świąt zapraszamy na moc atrakcji do Hulakula Rozrywkowego Centrum Miasta!

Zapraszamy wszystkie Mamy z dziećmi na warsztaty „Mini SPA”, podczas których porozmawiamy o tajemnicach wytwarzania kosmetyków w domowych warunkach, a także przedstawimy proste, łatwo dostępne produkty do wykorzystania przy tworzeniu kosmetyków w domu. Wspomnimy też o sekretach perfumiarzy, czyli opowiemy o tym, jak powstają perfumy. Podczas warsztatów przygotujemy: pachnący peeling do ciała, nawilżający balsam do ust i orzeźwiającą mgiełkę do ciała. Zapewniamy dobrą zabawę, piękne zapachy, twórcze spędzenie czasu i gotowe kosmetyki do zabrania do domu

Przygotowaliśmy także specjalną strefę atrakcji , gdzie dzieci będą miały okazję przygotować piękne bukieciki dla Mam, udekorować smaczne cupcakes, a także przygotować kolorowe kartki okolicznościowe. A wszystko to, żeby Mama mogła znaleźć chwilę wytchnienia, wypić ciepłą kawę oraz w spokoju zebrać myśli.
Nie zabraknie także wspólnych zabaw i aktywności.

 

Data wydarzenia:

26 maja 2018

Start:

12:00

WSTĘP WOLNY:

dla wszystkich