POIR

B.R.O | Koncert premierowy

Powrót

Koncert premierowy najnowszej płyty “Karmel” B.R.O – już w środę 20. lutego w Hulakula! Album po swojej premierze 30.11.2018 znalazł się w TOP 10 na Oficjalnej Liście Sprzedaży.

Jakub „B.R.O” Birecki – 26-letni raper, wokalista, producent muzyczny, youtuber, były piłkarz Młodej Ekstraklasy, reprezentant Step Records, posiadacz Złotych Płyt, absolwent prestiżowej Akademii Leona Koźmińskiego. 

„Karmel” (My Music), czyli nowa płyta B.R.O to bez wątpienia jeden z najciekawszych koncepcyjnych albumów tego roku. Jak wiadomo, by wytworzyć spożywczy karmel potrzebne jest połączenie dwóch rzeczy – cukru oraz ognia. Raper podzielił album na dwie części o właśnie takich nazwach, gdyż jak sam uważa jego muzyka właśnie taka jest – pełna kontrastów. Z jednej strony usłyszymy go w mocnym, agresywnym i bezkompromisowym wydaniu (ogień), a z drugiej w spokojnej, bardziej uczuciowej i romantycznej formie (cukier). Ten koncept sprawia, że ludzie o różnych gustach oraz preferencjach muzycznych odnajdą w B.R.O to co ma w sobie najlepsze. Artysta miał również na celu świadomie pokazać swoje dwa muzyczne oblicza, które mimo iż są często bardzo odmienne, to w połączeniu potrafią stworzyć razem coś „pysznego” dla ucha – „Karmel”.

WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE

Data: 20.02.2019 (środa)
Drzwi: 19.00
Początek koncertu: 20.00
Wstęp: 16+ / osoby niepełnoletnie wstęp tylko z wypełnionym oświadczeniem (kliknij tutaj, aby pobrać)
Bilety:
– 29 zł – przedsprzedaż
– 39 zł na miejscu w dniu koncertu

Osoby poniżej 16 r.ż. wstęp tylko i wyłącznie z opiekunem prawnym lub rodzicem

Data wydarzenia:

20 lutego 2019

Start:

19.00

Gwiazda wieczoru:

20.00

Cena:

29 zł / 39 zł