Cleo

Powrót

UWAGA!

Szanowni Państwo,
przyznajemy, że wyznaczając nową datę koncertu na 19. kwietnia wykazaliśmy się dużym optymizmem. Nie chcielibyśmy popełnić tego błędu ponownie, dlatego nowy termin koncertu Cleo w Hulakula ogłosimy niezwłocznie po zniesieniu obostrzeń dot. organizacji takich wydarzeń kulturalnych. Jednocześnie będziemy wdzięczni za zatrzymanie dotychczas zakupionych biletów, przynajmniej do czasu ogłoszenia nowego terminu koncertu – podkreślamy, że wszystkie bilety zachowują ważność.
 
W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem rezerwacja@hulakula.com.pl oraz w wiadomościach prywatnych w serwisie Facebook.

 

🎧 “Dom” https://youtu.be/sKr18aPxldQ
🎧 “Za krokiem krok” https://youtu.be/_FXw7mHINVw

W listopadzie 2014 roku artystka wydała debiutancką płytę pod tytułem „Hiper/Chimera”. Krążek pokrył się potrójną platyną. W 2016 roku ukazał się drugi album Cleo – „Bastet” z piosenką „Zabiorę nas”, który także uzyskał status platyny. Rok 2018 przyniósł kolejne hity: „Łowcy gwiazd” oraz „Eva”, na którym gościnnie wystąpił polski wokalista reggae Mesajah. Laureatka Superjedynek i nagród Eska Music Awards, zdobywczyni statuetek na festiwalach TOPtrendy, Lato Zet i Dwójki oraz Polsat SuperHit Festiwal. Jurorka w programach The Voice Kids oraz Szansa na Sukces: Eurowizja 2020.

 

Patronat medialny:
Radio ESKA

Data wydarzenia:

19 kwietnia 2020

Start:

18:00

Cena:

39 zł - 89 zł