POIR

DJ LOMAX

Powrót

Już w sobotę 28 lipca imprezę w Hulakula rozkręci DJ LOMAX!

Dj Lomax, czyli Łukasz Częścik, pochodzi z Węgrowa (woj. Mazowieckie). Od dzieciństwa interesował się muzyką. Jego muzyczna przygoda zaczęła się już w szkole podstawowej, gdy w wieku 12 lat grywał na szkolnych imprezach. 
Swoje pierwsze poważniejsze kroki zaczął stawiać w 2002 roku na konkursie dj-ów amatorów. Przez dwa lata jego talent tak się rozwinął, że został on zauważony przez właściciela dwóch klubów: klubu REJON 69 w Węgrowie oraz Speed Club Concord w Siedlcach. Od 2003 stał się rezydentem klubu Rejon 69 oraz v-ce rezydentem klubu Concord jak również w późniejszym czasie rezydentem klubu Reaktor w Janowie Mazowieckim, gdzie mógł dalej rozwijać swoją pasję i grać na klubowym parkiecie. Podczas rezydentury w klubach, swoją grą wyznaczał nowe muzyczne trendy na terenie Mazowsza.
W w/w klubach zorganizował wiele imprez z udziałem największych polskich dj-ów jak i zagranicznych.
Miał przyjemność zagrać z takimi gwiazdami jak: Dj Cez Are Kane, Toxic Noiz, Kris, Jay Bae, Dj Rachella, Hardwell, Dj W, Dj Miqro, NeeVald, Dj Matys, Sound Players, Dj Matush, Carla Rocca, Fafaq, Pedro Del Mar, Marc Van Linden, Dimitri vegas & Like Mike , Krzysztof Chochłow, Chris Lake, Ummet Ozcan, Westbam i wielu innych.
Zagrał w wielu klubach w Polsce, m.in.: Ekwador w Manieczkach, Crazy Town (Siedlce), Euforia(Pietkowo/k.Białegostoku), Premiera2000 (Białystok), Nemo (Piła), Bohema (Siedlce), Sekcja 8(Mińsk Maz), Holidays (Orchowo). Seba miał również przyjemność zagrać na drugiej scenie event’u enHouse (Bydgoszcz) edycja 2010. Jego kolejnym sukcesem był występ w największej polskiej dyskotece w Holandii (Klub Luna). 
Od 2009 jest twórcą pierwszego festiwalu muzyki elektronicznej we wschodniej części Polski – SUMMER SOUND CARNIVAL w woj. mazowieckim. Przez ponad 10 lat grania i eksperymentowania z różnymi gatunkami muzyki elektonicznej Seba postawił na wszelkie odmiany muzyki , House i Trance. Od pewnego czasu zaczął odkrywać tajniki produkcji muzycznej, obecnie jako producent współtworzy projekt pod nazwą 2 Reezone oraz z Dj Carlosem M odświeżają stare klubowe klasyki.

Rozwiń tekst

W celu zapewnienia gościom klubu bezpieczeństwa oraz komfortu zabawy w lokalu obowiązuje selekcja, która dotyczy to również osób umieszczonych na listach gości, posiadających ogólnodostępne zaproszenia lub wcześniejszą rezerwację loży w klubie, wykupiony bilet lub kartę VIP Cashback Hulakula.

Data wydarzenia:

28 lipca 2018

Start:

20:00

Gwiazda wieczoru:

23:30

Druga sala:

disco

Cena:

20 zł

WSTĘP WOLNY:

dla posiadaczy kart VIP Cashback Hulakula oraz osób obchodzących w tym dniu urodziny lub imieniny