POIR

EDM Night

Powrót

Tęsknisz za wakacyjnymi festiwalami pod gołym niebem? Przyjdź do Hulakula w sobotę 21. września i daj się ponieść elektronicznym brzmieniom w najlepszym wydaniu! Tej nocy czeka Was muzyczna podróż przez najlepsze kawałki szeroko pojętego gatunku EDM.

Timetable:

20:00 – warm up
22:00 – rathek
23:30 – Thomas Cloud
1:00 – Geex Arovnd
2:30 – Dj Pepe

Bio:

rathek – legenda warszawskiej sceny klubowej, rezydent Hulakula, jego motto to “dobry dj zagra wszystko i na wszystkim”, czyli możecie spodziewać się niespodziewanego;

Thomas Cloud – Mistrz Polski DJ’ów Federacji IDA, zdobywca 5. miejsca w finałach mistrzostw świata oraz aktywny promotor muzyczny i twórca cyklu eventów “We Love Swedish House” i “We Are The Future”. Występował m.in. podczas Sunrise Festival oraz w czołowych klubach na terenie całej Polski i zagranicą. Supportował takich artystów jak Sebastian Ingrosso, Don Diablo, Nicky Romero czy Showtek;

Geex Arovnd – projekt muzyczny, w którego skład wchodzi 2 przyjaciół. Muzyczną przygodę rozpoczęli w 2012 roku i nieprzerwanie czerpią z tego radość, niedawno postanowili stworzyć własny projekt i na poważnie zająć się produkcją muzyki klubowej. 

dj Pepe – dj / producent z małopolski, który swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2007 roku. Przez pierwsze 6 lat swojej aktywności PePe grał na imprezach zamkniętych i okolicznościowych, co pozwoliło mu wyrobić swój styl. W 2013, drogą konkursu dj-skiego, zaznaczył swoją obecność na scenie klubowej.

 

 

 

Rozwiń tekst

W celu zapewnienia gościom klubu bezpieczeństwa oraz komfortu zabawy w lokalu obowiązuje selekcja, która dotyczy to również osób umieszczonych na listach gości, posiadających ogólnodostępne zaproszenia lub wcześniejszą rezerwację loży w klubie, wykupiony bilet lub kartę VIP Cashback Hulakula.

Data wydarzenia:

21 września 2019

Start:

20:00

Druga sala:

disco-polo

Cena:

20 zł

WSTĘP WOLNY:

- osoby obchodzące w tym dniu urodziny lub imieniny, - posiadacze kart VIP Cashback Hulakula.