POIR

Eier

Powrót

W sobotę 11 sierpnia na Letniej Scenie Muzycznej wystąpi formacja Eier grająca muzykę z pogranicza melodyjnego metalu i ciężkiego rocka z charyzmatycznym kobiecym wokalem. 

Jej skład tworzą: Grażyna Machura (wokal), Andrzej Garnek (gitara), Karol Fujarski (gitara), Alek Kita (gitara basowa) i Piotr Kowalski (perkusja). Zespół ma już na koncie znaczące sukcesy – trzy albumy: Eier, Iluzjonista i Rewolucja oraz współpracę z takimi artystami jak założyciel grupy Hunter, Paweł Grzegorczyk i gitarzysta grupy Samael, Marco „Makro” Rivao oraz dwukrotne pierwsze miejsce na liście przebojów Turbo Top w Antyradiu. Eier aktywnie koncertuje – otwierał koncerty wiodących polskich zespołów jak Coma, Perfect, Hunter czy KAT & Roman Kostrzewski. Zespół tym razem zaprezentuje niepublikowane wcześniej wersje akustyczne swoich kompozycji, które będzie można usłyszeć po raz pierwszy już w drugi weekend sierpnia. 

Letnia Muzyczna Scena Hulakula – to nasz nowy projekt, który od strony artystycznej został przygotowany przez Jacka Wrońskiego – uznanego polskiego dziennikarza muzycznego. W wakacyjne, sobotnie wieczory w naszym ogródku będzie można posłuchać głównie muzyków nowego pokolenia: młodzi, zdolni, reprezentujący różne gatunki artyści zaprezentują swoje pierwsze autorskie materiały.

Data wydarzenia:

11 sierpnia 2018

Start:

20:00

Miejsce:

ogródek letni

Cena:

20 zł

WSTĘP WOLNY:

dla wszystkich do godz. 20:00