POIR

Fun Factory

Powrót

Takie powroty do przeszłości lubimy najbardziej! W ostatnią sobotę karnawału zatańczycie w Hulakula do największych hitów zespołu Fun Factory, który wystąpi w starym, oryginalnym składzie!

Zespół powstał w 1992 r., a tworzyli go:Balca (Balja), Steve, Rod D. oraz Smooth T. Fun Factory w swoim składzie wydali swój pierwszy CD, NonStop! The Album w 1994 r. Po nagraniu singli „Groove Me” i „Close To You” w 1995 r., z powodów prawnych (zbyt młodego wieku na występy i umowy) grupę opuściła wokalistka Balca, której miejsce zajęła Marie-Anett Mey. Grupa Fun Factory, obok takich wykonawców muzyki dance jak DJ BoBo, Masterboy czy Mr. President była jedną z najpopularniejszych w latach ’90.

W 1996 roku zespół wydał drugi album Fun-Tastic, zawierający utwory „Celebration”, „Do Wah Diddy”, „I Love You” oraz hip-hopową wersję piosenki „I Wanna B With U” z pierwszego albumu. Zdobyli popularność w całej Europie, a nawet na niektórych listach przebojów w USA i Kanadzie. W 1997 r. wydali album z największymi hitami, po czym zespół został rozwiązany.
(…)
W 2013 znów zmieniono skład na mało znane, młode osoby, które dobrze by się prezentowały na scenie. W tym samym roku Toni Cottura, który na bieżąco pracował nad różnymi projektami muzycznymi postanowił zebrać stary skład zespołu i go reaktywować w oryginalnym składzie. Do Fun Factory powrócili wszyscy oprócz wokalisty Rod’a D., który nie mógł porzucić zajęć i domu w USA. Zastąpił go podobny wyglądem wokalista Anthony Freeman.

Bilety:

  • przedsprzedaż online: 25 zł
  • na miejscu w dniu imprezy: 30 zł

Rezerwacja loży, miejsc siedzących i pakietów imprezowych możliwa z maksymalnie 14-dniowym wyprzedzeniem poprzez system online.

Rozwiń tekst

W celu zapewnienia gościom klubu bezpieczeństwa oraz komfortu zabawy w lokalu obowiązuje selekcja, która dotyczy to również osób umieszczonych na listach gości, posiadających ogólnodostępne zaproszenia lub wcześniejszą rezerwację loży w klubie, wykupiony bilet lub kartę VIP Cashback Hulakula.

Data wydarzenia:

22 lutego 2020

Start:

20:00

Gwiazda wieczoru:

00:00

Cena:

25 zł - 30 zł

WSTĘP WOLNY:

dla osób obchodzących w tym dniu urodziny lub imieniny