Koncert Top Girls

Powrót

Już 1 czerwca na scenie Hulakula przy ul. Jagiellońskiej 82b wystąpią energetyczne Top Girls!

Top Girls – pierwszy girlsband wytwórni Greenstar. Zespół tworzą trzy piękne i niezwykle utalentowane wokalistki: Angelika Żmijewska, Paula Karpowicz i znana widzom Polo tv Justyna Lubas – uczestniczka trzeciej edycji Disco Star 2015!
Dziewczyny pochodzą z różnych regionów kraju, jednak nie przeszkodziło im to w podbiciu serc fanów disco polo w zaledwie kilka miesięcy. Na swoim muzycznym koncie Top Girls mają już kilka energetycznych i bardzo gorących teledysków z wielomilionowymi odsłonami, a także duety z Marcinem Millerem (Boys) czy Kamilem Chludzińskim (Extazy).
Zespół Top Girls licznie koncertuje na terenie całego kraju, a także za granicą, np. w Wielkiej Brytanii, a także ma na koncie występy na największych scenach i festiwalach w Polsce: Festiwal w Ostródzie, Roztańczony PGE Narodowy i wiele innych.

Rozwiń tekst

W celu zapewnienia gościom klubu bezpieczeństwa oraz komfortu zabawy w lokalu obowiązuje selekcja, która dotyczy to również osób umieszczonych na listach gości, posiadających ogólnodostępne zaproszenia lub wcześniejszą rezerwację loży w klubie, wykupiony bilet lub kartę VIP Cashback Hulakula.

Data wydarzenia:

01 czerwca 2018

Start:

20:00

Gwiazda wieczoru:

23:30

Cena:

10 zł / 15 zł

WSTĘP WOLNY:

dla osób obchodzących w tym dniu urodziny lub imieniny oraz posiadaczy kart VIP Cashback Hulakula