POIR

Luka Rosi

Powrót

W sobotę, 19. września, na naszej scenie wystąpi Luka Rosi – autor hitu “A ty bądź”!

Rezerwacja loży, stolików oraz pakietów imprezowych możliwa z maksymalnie 14-dniowym wyprzedzeniem na https://rezerwacje.hulakula.com.pl/

🎶 “A ty bądź” https://youtu.be/h2oJ5C6K8Gg
🎶 “Winogrona” https://youtu.be/ngIqFmCy9vk

Luka Rosi, czyli Łukasz Rosiński znany jest z takich utworów jak: „Ta dziewczyna to żart”, „Ola Oli” czy „A Ty bądź”. Szczególnie ostatni utwór spotkał się z dużym uznaniem fanów i mediów. „A Ty bądź” znajduje się aktualnie na 2 miejscu Best Listy radia VOX FM. Od premiery, która miała miejsce pod koniec lutego, piosenkę zaczęło grać kilka rozgłośni radiowych. Można ją usłyszeć na falach FM do 10 razy dziennie (wg serwisu www.odsluchane.eu). Obecna jest też w kanałach telewizyjnych, głównie na antenie Polo TV.
Luka Rosi koncertował już na największych imprezach muzycznych, takich jak: „Karnawałowa Moc Disco-Polo” na Tauron Arenie czy podczas festiwalu w Ostródzie.

 

Wydarzenie organizowane w reżimie sanitarnym. Warunkiem wstępu do lokalu jest wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia – pobierz oświadczenie.

Rozwiń tekst

W celu zapewnienia gościom klubu bezpieczeństwa oraz komfortu zabawy w lokalu obowiązuje selekcja, która dotyczy to również osób umieszczonych na listach gości, posiadających ogólnodostępne zaproszenia lub wcześniejszą rezerwację loży w klubie, wykupiony bilet lub kartę VIP Cashback Hulakula.

Data wydarzenia:

19 września 2020

Start:

20.00

Cena:

20 zł

WSTĘP WOLNY:

- osoby obchodzące w tym dniu urodziny lub imieniny