POIR

Maddson

Powrót

W najbliższą sobotę 25. sierpnia oddajemy stery pięknej i zdolnej Maddson! Rzadko kiedy dj-ka rozkręca nasze imprezy, dlatego musicie być z nami podczas tego wieczoru! W ogródku czeka na Was disco z dj VAZZ,

Maddson – a prywatnie Kasia – młoda 24 letnia aspirująca DJka z Warszawy grająca głównie klimaty electro house oraz EDM. Redaktorka DJ’s Magazine, członkini DJ’s Magazine DJ Team oraz członkini Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki – DJ Union. 
Nominowana w 2018 roku przez DjaneTOP do TOP100 najlepszych DJ-ek na świecie – obecnie znajduje się w pierwszej 400 na świecie, 4 w Polsce.

Jej przygoda z DJką rozpoczęła się od ukończenia kursu z wyróżnieniem w DJ Academy w 2016 roku, gdzie jako jedyna z uczestników otrzymała prestiżowy certyfikat Pioneera bez konieczności zdawania dodatkowego egzaminu. 

Występowała m.in. w takich klubach jak Explosion Club Warszawa, Speed Club Stare Rowiska, Euforia Club Piętkowo. Co miesiąc organizuje live transmisje na Facebooku, gdzie przyciąga tysiące oglądających. 

Wyznaje zasadę, że „dziewczyna też potrafi” co stara się udowodnić podczas swoich występów.

 

Rozwiń tekst

W celu zapewnienia gościom klubu bezpieczeństwa oraz komfortu zabawy w lokalu obowiązuje selekcja, która dotyczy to również osób umieszczonych na listach gości, posiadających ogólnodostępne zaproszenia lub wcześniejszą rezerwację loży w klubie, wykupiony bilet lub kartę VIP Cashback Hulakula.

Data wydarzenia:

25 sierpnia 2018

Start:

20:00

Gwiazda wieczoru:

23:30

Druga sala:

disco

Cena:

20 zł

WSTĘP WOLNY:

dla posiadaczy kart VIP Cashback Hulakula oraz osób obchodzących w tym dniu urodziny lub imieniny