POIR

Maja Hyży | Live Act & DJ set

Powrót

Choć jej kariera muzyczna nabrała rozpędu dopiero dzięki udziałowi w III edycji programu X-Factor, to jednak muzyka towarzyszyła Mai od najwcześniejszych lat dzieciństwa, zaczynając od Kołobrzegu, skąd pochodzi i gdzie wychowywała się, przez studenckie lata spędzone w Poznaniu w Wyższej Szkole Fizjoterapii, aż po Warszawę, gdzie obecnie mieszka.
W marcu 2017 Maja podpisała kontrakt fonograficzny z największą międzynarodową wytwórnią Universal Music Poland.
W lutym tego roku zaprezentowała swój najnowszy singiel Błysk (Skin), który zakwalifikował się do polskich preselekcji do Eurowizji.
Długo oczekiwany singiel powstał we współpracy m.in. z Lanberry i Piotrem Siejką. Ta pełna energii i uśmiechu kompozycja emanuje ciepłem, radością, miłością i kobiecą siłą.
Jak mówi sama artystka: Gdybym miała jednym słowem opisać ten utwór, byłaby to „lekkość”. Lekkość i spontaniczność, która jest tak pomocna w codziennym życiu, ale także w podejściu do szczęścia i miłości. Wiąże się z tym także tytuł singla – Błysk – bo chodzi o błysk w oku kochanków, ale też o przypomnienie, jak błyskawicznie wszystko przemija.
Taki też jest teledysk – spontaniczny i nieoczywisty, ale też bardzo prosty w swoim przekazie, tak jak prosta może okazać się droga do szczęścia, jeśli wyruszymy w nią lekkim krokiem, z uśmiechem na twarzy.

Data wydarzenia:

27 kwietnia 2018

Start:

20:00

Gwiazda wieczoru:

Maja Hyży

Miejsce:

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta

Druga sala:

disco

Cena:

10zł

WSTĘP WOLNY:

- maksymalnie 50 osób, które kliknęły „wezmę udział” najpóźniej w dniu imprezy do godz. 19:00, - dla osób obchodzących w tym dniu urodziny lub imieniny, - posiadacze kart VIP Cashback Hulakula