POIR

Rozpoczęcie wakacji | DJ INOX

Powrót

DJ INOX wraca do Hulakula!

Na scenie klubowej od ponad 20 lat. Wielki miłośnik wszelkich odmian muzyki klubowej. Kolekcjoner winyli – ma ich wiele tysięcy i każdego tygodnia gromadzi kolejne kilkadziesiąt. W winylach ceni sobie jakość dźwięku i możliwość „czucia nagrania”. Od kilku lat członek FTB DJ Team, dzięki czemu zwiedził już prawie wszystkie kluby w Polsce. Zawsze przyjmowany z entuzjazmem, bo też wiele zaangażowania i entuzjazmu wkłada w każdy set.
Preferuje muzykę house – prezentuje jej różne odmiany funky, disco, progressive , ale też potrafi zagrać bardziej energetycznie. Wciąż głodny nowych brzmień, jest na bieżąco z nowinkami electro-house, hardhouse, a nawet techno.
W latach 2001 do 2007 był rezydentem klubu Relaks w Lesznie, który m.in. dzięki jego wpływowi odnosił sukcesy i zapraszał światowe gwiazdy house i trance.
Poza klubami, które odwiedzał razem z FTB On Tour, zapraszany jest również na duże klubowe eventy, grał sześciokrotnie na Sunrise Festival, dwukrotnie na Euforia Festival, poza tym m.in. na Creamfields ,Insomnia Open Air Festival oraz na Electrocity i I Love New Year i trzykrotnie na polskiej edycji Global Gathering.
W 2008 roku zagrał na głównej scenie Sensation Polska oraz w 2011 roku na pierwszej polskiej edycji Dayglow!
DJ INOX-a możecie posłuchać też w Radiu Elka Leszno & Głogów & Legnica & Jarocin.
Według najpopularniejszego muzycznego portalu FTB.pl otrzymał tak duże uznanie w śród klubowiczów (czytelników), że w rankingu najpopularniejszych DJ-ów 2007 roku uplasował się na 5 pozycji, w 2010 roku zajął 2 miejsce a obecnie znajduje się w pierwszej trójce!
Wiedzę i doświadczenie które zdobył przekazuje adeptom profesjonalnej szkoły dla dj-ów FTB DJ SCHOOL której jest koordynatorem i wykładowcą.
Przewodniczący Jury konkursu DJ-ów Projektu Plaża w telewizji TVN.
Były manager artystyczny oraz rezydent Exclusive Club X-Demon Zielona Góra (2011-2016).
Obecnie v-ce Prezes Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki – DJ UNION
Właściciel labelu XONI RECORDS
Twórca hitu DJ INOX feat. NICK SINCKLER – ” I Like You”, „Light Up The Night” oraz „Na Językach 2016”

Rozwiń tekst

W celu zapewnienia gościom klubu bezpieczeństwa oraz komfortu zabawy w lokalu obowiązuje selekcja, która dotyczy to również osób umieszczonych na listach gości, posiadających ogólnodostępne zaproszenia lub wcześniejszą rezerwację loży w klubie, wykupiony bilet lub kartę VIP Cashback Hulakula.

Data wydarzenia:

23 czerwca 2018

Start:

20:00

Gwiazda wieczoru:

23:30

Druga sala:

disco

Cena:

20 zł

WSTĘP WOLNY:

dla osób obchodzących w tym dniu urodziny lub imieniny oraz posiadaczy kart VIP Cashback Hulakua