POIR

SYLWESTER 2022 AMERICAN DREAM | 31.12 | HULAKULA

Powrót
 
 
MAMY DLA CIEBIE

NAJLEPSZY PLAN

NA SYLWESTRA 2022
<LICZBA MIEJSC MOCNO OGRANICZONA>

W tym roku przeżyjesz ⭐ AMERICAN DREAM ⭐ w Hulakula!

Na parkiecie królować będą zwiewne sukienki w groszki, kolorowe chustki we włosach i kobiecy seksapil. Zaś mężczyźni zaskoczą nas spodniami z szelkami, niecodziennymi muszkami oraz kolorowymi trampkami. Zadbamy o PIN-UPowy amerykański klimat, scenografię a także odpowiednio dobrane dekoracje tematyczne, które zostaną wzbogacone o klimatyczne światła i efekty specjalne! Oprócz oprawy muzycznej na najwyższym poziome (Mad Mike Guitar, Larry Lane, Psychopatka) czekają na Was:
Turniej w bowling, przejażdżki amerykańskim busem, konkurs twista, zawody w boxera, lotki, piłkarzyki oraz SPECJALNE SHOW i lampka szampana o północy!
Hulakula dzięki swojej ogromnej powierzchni (6500 m2) zapewnia swoim gościom najbezpieczniejszą rozrywkę w Warszawie. Duże przestrzenie centrum zapewniają możliwość zachowania bezpiecznego dystansu i uniknięcia ścisku jak to ma miejsce w innych lokalach. Zawsze przestrzegamy obowiązujących zaleceń sanitarnych i tak będzie w przypadku Sylwestra. Wydarzenie odbędzie się zgodnie z oczekiwaniami naszych gości. Limity ilości osób zastaną zachowane.
 

 

🎫BILET VIP – 299 PLN

https://rezerwacje.hulakula.com.pl/bilety/551

BILET VIP: WSTĘP + MIEJSCE SIEDZĄCE + OPEN BAR + CATERING

MENU VIP

🎫BILET STANDARD – 50 PLN (TYLKO WSTĘP)
https://rezerwacje.hulakula.com.pl/bilety/549

 
Zarezerwuj miejsce siedzące do biletu standard!
Kwotę wydaną na loże/stoliki (100 PLN/os.) wykorzystujesz w barze!
 

OBOWIĄZKOWA ANKIETA DLA UCZESTNIKÓW

(kliknij)

 

BILET VIP – obejmuje wstęp na teren obiektu i udział w wydarzeniu, imienną rezerwację miejsc siedzących (do wyboru sala retro lub antresola), catering oraz OPEN BAR do 3.00.

Zarezerwuj: https://rezerwacje.hulakula.com.pl/bilety/551

OPEN BAR VIP (do 3.00) – pakiet VIP obejmuje: Wódka Wyborowa, Whisky Dewar’s White Label, Piwo Lech lane, Wino białe i czerwone, Napoje gazowane: Coca Cola, Coca Cola Zero, Fanta, Sprite, Kinley, Soki Cappy: pomarańcza, grejpfrut, czarna porzeczka, jabłko, Woda gazowana i niegazowana.

OPEN CATERING VIP: kończymy tworzyć zestawienie wspaniałych potraw, ekskluzywnych przystawek, pożywnych zup i przekąsek, z których słyniemy!


BILET STANDARD – obejmuje wstęp na teren obiektu i udział w wydarzeniu, bez rezerwacji miejsc siedzących – te można dokupić osobno w formie stolików na dolnym poziomie oraz lóż przy parkiecie. Kwota wydana na poczet rezerwacji jest możliwa do wykorzystania w barze i restauracji. Zarezerwuj: https://rezerwacje.hulakula.com.pl/bilety/549

Nie możesz kupić biletu przez internet? Zapraszamy do zakupów na miejscu! Recepcja w Hulakula pomoże Ci we wszyskim!


Atrakcje dodatkowe takie jak bowling, bilard, automaty do gier, dart, piłkarzyki będą dostępne przez cały czas trwania wydarzenia w standardowych piątkowych cenach.

DO BILETÓW ZAREZERWUJ ATRAKCJE!

 

INFOLINIA SYLWESTROWA (PON.-PT. 12-20):

669 002 003


 
Piątek 31.12.2021r., godz. 20:00
Hulakula, ul. Jagiellońska 82b, Warszawa
 
 

Data wydarzenia:

31 grudnia 2021

Start:

19:00

Miejsce:

Jagiellońska 82 B

Druga sala:

SALA VIP

Cena:

OD 50 PLN