POIR

Taito | USA House Party

Powrót

Wpadnijcie w sobotę 16. lutego na imprezę z TAITO, wypijcie kilka “Partyshots”, zagrychę podzielcie “Fitfy Fifty” i uderzcie na parkiet w rytmie “Balkandance”! Czekały będą na Was piękne hostessy, drinki w ikonicznych, czerwonych kubkach, a dla najbardziej odważnych byk rodeo!

TAITO to pseudonim Kamila Staniszewskiego, polskiego DJa i producenta. Sławę przyniosły mu pompujące jak i melodyjne remixy, które gra większość polskich klubów i wielu zagranicznych djów. We wrześniu 2008 r. nastąpił przełomowy moment w karierze TAITO, kiedy to nawiazał współpracę z wytwórnią “Flash Music”, obecnie “Flash Entertaiment”. Dzięki temu zaistniał zagranicą ze swoimi produkcjami i remixami. Kamil ma na swoim koncie remiksy dla największych gwiazd europejskiej sceny klubowej, w czym nie można pominąć zasług zaprzyjaźnionej niemieckiej wytwórni “Zooland/Zoogroove” której współwłaścicielem jest “DJ Manian” promujący nagrania Taito w Europie Zachodniej, szczególnie w Niemczech. W roku 2011 Kamil został nominowany do nagrody telewizji muzycznej VIVA wraz z Jackiem Stachurskim za kawałek ‘Dosko’. Na przełomie 2011 i 2012 Kamil zaczął produkować nieoficjalne remixy starych jak i nowych hitów. Jeden z tych remixów Airscape – Sosei (TAITO Bootleg) spodobał się Johenowi Gielenowi, czyli twórcy projektu Airscape, że ten postanowił go wydać jako oficjalny remix w prestiżowej wytwórni SPININ. Jego słynne powiedzenie to ‘kto nie pompuje, ten nie żyje’.

Rozwiń tekst

W celu zapewnienia gościom klubu bezpieczeństwa oraz komfortu zabawy w lokalu obowiązuje selekcja, która dotyczy to również osób umieszczonych na listach gości, posiadających ogólnodostępne zaproszenia lub wcześniejszą rezerwację loży w klubie, wykupiony bilet lub kartę VIP Cashback Hulakula.

Data wydarzenia:

16 lutego 2019

Start:

20.00

Gwiazda wieczoru:

23.30

Cena:

20 zł

WSTĘP WOLNY:

dla posiadaczy kart VIP Cashback Hulakula oraz osób obchodzących w tym dniu urodziny lub imieniny