POIR

The Prince Karma

Powrót

Nadchodzący imprezowy rok zapowiada się bardzo gorąco! W sobotę 12. stycznia po raz pierwszy wystąpi The Prince Karma ze swoim debiutanckim singlem “Later Bitches”.

The Prince Karma to nowy projekt na rynku muzycznym. Jego debiutancki singiel “Later Bitches” został wydany przez jedną z najbardziej rozpoznawalnych, amerykańskich wytwórni – Ultra Music. W nieco ponad miesiąc po premierze, singiel znalazł się w “Top 15” światowej listy Shazam, gdzie obecnie zajmuje miejsce #12. Oprócz tego, kawałek plasuje się w “topowej piątce” w ponad dziesięciu krajach, wskakując u nas na miejsce #1. Nic dziwnego, gdyż utwór posiada ponad 9 milionów(!) odtworzeń i streamów na takich platformach jak YouTube, czy Spotify. “Later Bitches” to także sukces radiowy. Radio Eska plasuje piosenkę artysty na miejscu #8, a RMF Maxxx na miejscu #3. “Later Bitches” było przewodnią piosenką MAD Video Music Awards w Grecji, gdzie The Prince Karma zadebiutował na żywo przed ponad 5-tysięczną publiką.

Wstęp 18+
Bilety:
– przedsprzedaż online – 25 zł,
– przy wejściu – 30 zł.
Druga sala: disco z dj Pierr

Rozwiń tekst

W celu zapewnienia gościom klubu bezpieczeństwa oraz komfortu zabawy w lokalu obowiązuje selekcja, która dotyczy to również osób umieszczonych na listach gości, posiadających ogólnodostępne zaproszenia lub wcześniejszą rezerwację loży w klubie, wykupiony bilet lub kartę VIP Cashback Hulakula.

Data wydarzenia:

12 stycznia 2019

Start:

20:00

Gwiazda wieczoru:

23:30

Druga sala:

disco

Cena:

25 zł / 30 zł

WSTĘP WOLNY:

dla posiadaczy kart VIP Cashback Hulakula oraz osób obchodzących w tym dniu urodziny lub imieniny