POIR

Odwołany! | Zenon Martyniuk & Akcent

Powrót

Szanowni Państwo,
z przykrością informujemy, że w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem w Polsce, podjęliśmy decyzję o odwołaniu koncertu Zenka Martyniuka & Akcentu, który odbyć się miał 21. marca 2020 r. o godz. 23.30.

Za wszelkie niedogodności z tym związane serdecznie przepraszamy i informujemy, że dotychczas zakupione bilety podlegają zwrotowi zgodnie z zasadami poszczególnych punktów sprzedaży, tj.:

– Going. – należy skontaktować się pod adresem support@goingapp.pl, a w treści wiadomości podać kod biletu oraz wartość biletu (bez opłaty transakcyjnej), a środki zostaną zwrócone na konto metodą, której użyto do zapłaty za zamówienie,

– empikbilety.pl –- bilety należy zwracać listem poleconym lub inną formą wysyłki. Bilet z paragonem fiskalnym lub potwierdzeniem płatności z konta należy przesłać na adres Empik Bilety, Al. Jerozolimskie 107, 02-011 Warszawa. Zwrot zostanie dokonany na konto z którego dokonano zapłaty. Bilety zakupione stacjonarnie w salonach Empik należy zwracać bezpośrednio w salonach wraz z paragonem lub potwierdzeniem płatności kartą,

– www.rezerwacje.hulakula.com.pl – należy skontaktować się pod adresem rezerwacja@hulakula.com.pl, a w treści wiadomości podać numer zamówienia oraz imię i nazwisko osoby, która dokonała zamówienia. Środki zostaną zwrócone na konto metodą, której użyto do zapłaty za zamówienie,

– eBilet – należy skontaktować się pod adresem rezerwacje@ebilet.pl, w treści wiadomości podając numer zamówienia oraz adres e-mail, z którego został dokonany zakup.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem rezerwacja@hulakula.com.pl oraz pod numerem 22 182 80 00 lub 669 001 001 w godzinach pracy centrum.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość!

Rozwiń tekst

W celu zapewnienia gościom klubu bezpieczeństwa oraz komfortu zabawy w lokalu obowiązuje selekcja, która dotyczy to również osób umieszczonych na listach gości, posiadających ogólnodostępne zaproszenia lub wcześniejszą rezerwację loży w klubie, wykupiony bilet lub kartę VIP Cashback Hulakula.

Data wydarzenia:

21 marca 2020

Start:

20:00

Gwiazda wieczoru:

23:30

Cena:

30 zł