POIR

Zuzanna Gadowska

Powrót

Na zakończenie koncertów w ramach Letniej Sceny Muzycznej wystąpi Zuza Gadowska, instrumentalistka, od dziecka związana jest z muzyką, między innymi za sprawą taty, Artura Gadowskiego, wokalisty zespołu IRA.

Zuza Gadowska jest absolwentką szkoły muzycznej w klasie skrzypiec, a obecnie studentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku edukacji muzycznej.  Zuza gra na gitarze, ukulele, fortepianie i skrzypcach. Jest laureatką wielu konkursów muzycznych (m. in. Konkursu Piosenki Osobistej w Świeciu), brała także udział w Songwriter Łódź Festiwal. Sama pisze teksty, komponuje muzykę i bardzo aktywnie udziela się jako skrzypaczka i wokalistka. Właśnie nagrała swoją autorską debiutancką płytę.

Letnia Muzyczna Scena Hulakula – to nasz nowy projekt, który od strony artystycznej został przygotowany przez Jacka Wrońskiego – uznanego polskiego dziennikarza muzycznego. W wakacyjne, sobotnie wieczory w naszym ogródku będzie można posłuchać głównie muzyków nowego pokolenia: młodzi, zdolni, reprezentujący różne gatunki artyści zaprezentują swoje pierwsze autorskie materiały.

Data wydarzenia:

01 września 2018

Start:

20:00

Miejsce:

ogródek letni

WSTĘP WOLNY:

dla wszystkich do godz. 20:00