Place zabaw

Szukasz miejsca, gdzie Twój maluch przeniesie się w bajkowy, zupełnie niezwykły świat? Interesuje Cię plac zabaw dla dzieci o ciekawej aranżacji, bezpieczny i pozwalający maluchowi rozwijać kreatywność? Jeśli tak, koniecznie sprawdź zupełnie nowe place zabaw, które przygotowała Hulakula. To miejsca inne niż wszystkie – pobudzające wyobraźnię dzieci i zapewniające świetną zabawę, nawet na wiele godzin. Odkryj je koniecznie!

Najlepszy plac zabaw? Warszawa poleca Hulapark!

Hulapark zawiera w sobie dwie strefy wewnętrzne oraz plac zabaw na zewnątrz. Każda strefa zabaw dla dzieci jest zupełnie inna, a Twój maluch może wybrać, gdzie chce się wyszaleć.

HULAPARK to plac zabaw dla dzieci urządzony w bajkowych klimatach. Tajemnicza, egzotyczna wyspa, statek groźnych piratów, pełen niespodzianek Labirynt, a na samym końcu to, co maluchy kochają najbardziej, czyli… basen z piłeczkami. A to wszystko pokryte feerią barw. HULAPARK zapewni moc zabawy przedszkolakom, a także uczniom pierwszych klas podstawówki. I to w bezpiecznych warunkach!

HULAPARK to miejsce, gdzie rozrywka osiąga stan nieważkości. Ta kosmiczna sala zabaw dla dzieci jest miejscem inspirowanym przez kosmiczny świat. Rakiety, latające spodki, czteropoziomowe labirynty…. Z łatwością można się tu przenieść prosto w przestrzeń międzygwiezdną! Gwarantujemy, że czas spędzony w HULAPARKU upłynie szybciej niż prędkość światła! Gotowy, by wyruszyć w tę intergalaktyczną podróż wspólnie z nami?

Każdy plac zabaw w Hulakula stanie się przestrzenią do doskonałej zabawy. Nie wahaj się i skorzystaj z tej nietuzinkowej rozrywki już teraz – to się po prostu opłaci. Zwłaszcza, że nasze Rozrywkowe Centrum miasta jest czynne przez 7 dni w tygodniu, a Ty możesz wybrać najdogodniejszy czas, by cieszyć się wspólną zabawą ze swoją pociechą.

Szukasz jeszcze więcej rozrywki? Pamiętaj, że organizujemy mnóstwo warsztatów tematycznych dla najmłodszych, turnieje kręgli dla dzieci, urodzinowe eventy i znacznie, znacznie więcej. By poznać pełną ofertę dla naszych najmłodszych Gości – zadzwoń lub napisz.

Hulakula – najlepsze bawialnie dla dzieci w Warszawie.

Zapraszamy!