Wewnętrzny plac zabaw

Szukasz miejsca, gdzie Twój maluch przeniesie się w bajkowy, zupełnie niezwykły świat? Interesuje Cię plac zabaw dla dzieci o ciekawej aranżacji, bezpieczny i pozwalający maluchowi rozwijać kreatywność? Jeśli tak, koniecznie sprawdź zupełnie nowe place zabaw, które przygotowała Hulakula. To miejsca inne niż wszystkie – pobudzające wyobraźnię dzieci i zapewniające świetną zabawę, nawet na wiele godzin. Odkryj je koniecznie!

STREFA MALUCHA (0-2 LATA)

Nasza Strefa Malucha została zaprojektowana z myślą o Gościach w wieku od 1 do 2 lat. To miejsce, które nie tylko pozwoli Twojej pociesze spędzić czas z uśmiechem na ustach, ale i pobudzi wyobraźnię i umożliwi jej rozwijanie talentów. Pozwól, by Twoje dziecko poniosła wyobraźnia!

Przygotowaliśmy dla Twojego dziecka również m.in.: bogaty wybór klocków, zabawki kreatywne oraz gry zręcznościowe – wszystkie dostosowane do wieku Maluchów. Tu nie ma miejsca na nudę!

HULALAND (3-5 LAT)

HULALAND to plac zabaw dla dzieci urządzony w bajkowych klimatach. Tajemnicza, egzotyczna wyspa, statek groźnych piratów, pełen niespodzianek Labirynt, a na samym końcu to, co maluchy kochają najbardziej, czyli… basen z piłeczkami. A to wszystko pokryte feerią barw. HULALAND zapewni moc zabawy przedszkolakom, a także uczniom pierwszych klas podstawówki. I to w bezpiecznych warunkach!

HULAPARK (6-12 LAT)

HULAPARK to miejsce, gdzie rozrywka osiąga stan nieważkości. Ta kosmiczna sala zabaw dla dzieci jest miejscem inspirowanym przez kosmiczny świat. Rakiety, latające spodki, czteropoziomowe labirynty…. Z łatwością można się tu przenieść prosto w przestrzeń międzygwiezdną! Gwarantujemy, że czas spędzony w HULAPARKU upłynie szybciej niż prędkość światła! Gotowy, by wyruszyć w tę intergalaktyczną podróż wspólnie z nami?

Jeśli więc szukasz na mapie Warszawy miejsca, które oferuje więcej niż tylko klasyczne kulki dla dzieci – postaw na Rozrywkowe Centrum Hulakula. Profesjonalna obsługa, bajecznie kolorowy wystrój i moc atrakcji czeka właśnie na Ciebie – i to przez 7 dni w tygodniu!