Nośniki reklamowe

Szukasz reklamy dla swojego biznesu? Stworzymy dla Ciebie indywidualny pakiet reklamowy, wykorzystując takie kanały jak: materiały pos, monitory, samplingi, rollup’y, personalizowane naklejki oraz inne, niestandardowe formy reklamowe. Razem sprawimy, że Twój biznes wreszcie zacznie… hulać.

REKLAMA NA SEKCJI BOWLINGOWEJ

9 projektorów wyświetlających obraz bezpośrednio nad torami bowlingowymi. Reklama może być emitowana rotacyjnie, na wybranych nośnikach od 5-15s. Łączna ilość emisji reklamy zależy od ilości reklamodawców.

 

REKLAMA NA TELEWIZORACH LCD

Posiadamy ekrany LCD ulokowane nad barem, na antresoli, w strefie bilarda oraz na placach zabaw, pozwalające na emisję reklamy rotacyjnie od 5-15s. Łączna ilość emisji reklamy zależy od ilości reklamodawców.

 

PLAKATY A3

Na terenie Hulakula (toalety) posiadamy powierzchnię umożliwiającą ekspozycję plakatów A3.

 

ROLLUP I INNE STANDY REKLAMOWE

Na terenie Hulakula możemy ustawić na czasową ekspozycję roll’upy i standy reklamowe. Miejsce ustawienie zależy od reklamodawcy, wyłącznie w miejscach niekolidujących z ciągami komunikacyjnymi i wyjściami ewakuacyjnymi.

SAMPLING

Istnieje możliwość przeprowadzania sampingu dowolnych produktów wśród naszych gości. Sampling może być prowadzony na recepcji Hulakula przez naszych pracowników, lub przez hostessy/pracowników reklamodawcy.

AKCJE NIESTANDARDOWE

Jesteśmy otwarci na inne, niestandardowe formy współpracy. Rozważamy każdą nietypową formę promocji.

KONTAKT

W sprawie ofert współpracy prosimy o kontakt e-mail na adres: marketing@hulakula.com.pl