POIR

Konferencje

Udana konferencja to przede wszystkim odpowiednia organizacja oraz starannie wybrane miejsce. Nasza sala konferencyjna spełnia stawiane jej wymagania – od odpowiedniej przestrzeni, po nowoczesne wyposażenie multimedialne i oświetlenie. Oferujemy wszechstronne wsparcie techniczne podczas organizacji spotkania biznesowego. Warszawa to miasto, które ma wiele do zaoferowania, dlatego wybierz je na miejsce biznesowych obrad. Po spotkaniu na uczestników czeka również wiele rozrywek. Wynajmując salę konferencyjną w naszym centrum, możesz też skorzystać z innych atrakcji. Hulakula to idealne miejsce na spotkanie biznesowe!

Konferencja naukowa czy biznesowa – każda forma spotkania jest dobra. Zwłaszcza, gdy organizacja konferencji jest w pełni profesjonalna, a event odbywa się w odpowiednim miejscu. Warszawa dysponuje wieloma centrami konferencyjnymi. Jeśli jednak szukasz miejsca, które łączy rozrywkową atmosferę z profesjonalnym zapleczem technicznym i kameralnymi warunkami – Hulakula będzie odpowiednią przestrzenią do organizacji konferencji. Nasza profesjonalna sala konferencyjna czeka.

Hulakula: organizacja konferencji z nami to przyjemność

Zaufaj doświadczonym organizatorom eventów i miejscu wyposażonym w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Oferujemy:

  • dogodne miejsce na spotkania biznesowe, konferencje oraz szkolenia – nasze sale konferencyjne posiadają odpowiednie zaplecze multimedialne, na miarę XXI wieku,
  • fachową obsługę, która zajmie się koordynacją eventu – np. rejestracją gości itp.,
  • smaczny catering – w naszym Rozrywkowym Centrum znajduje się restauracja – menu zostanie dopasowane do Twoich potrzeb,
  • pełne wsparcie techniczne przy planowaniu eventu i nie tylko,
  • wiele atrakcji po zakończeniu części oficjalnej – m.in. restauracja, kręgielnia, sala bilardowa, klub dyskotekowy i więcej.

Zaplanuj swój event wspólnie z nami. Zatroszczymy się, by pozostał w oczach Twoich gości niezapomnianym przeżyciem. Nasi eksperci pomogą Ci zaplanować jego przebieg i dopną wszystkie szczegóły na ostatni guzik.

Zapraszamy do kontaktu – zadzwoń, napisz lub odwiedź nas i opowiedz o swoim pomyśle na konferencję czy szkolenie w Hulakula. My pomożemy Ci go zrealizować!

 

Dział Eventów

Prosimy o kontakt telefoniczny w godz. 10.00-18.00