POIR

Letnia Strefa Rozrywki

Powrót

Jak co roku zapraszamy na huczne otwarcie Letniej Strefy Rozrywki w Hulakula! Tym razem tematem przewodnim będzie ekologia – najmłodsi dowiedzą się jak dbać o środowisko, na czym polega segregacja śmieci oraz jak być przyjaznym naszej planecie w życiu codziennym. A to wszystko w bardzo przystępnej formie gier i zabaw, warsztatów oraz konkursów z nagrodami!

Letnia Strefa Rozrywki to nie tylko ogródek z placem zabaw i dmuchańcem, ale także strefa gastronomiczna, w której zjecie przepyszne potrawy z grilla oraz spróbujecie dań z autorskiego menu Bartosza Adamskiego, czyli Bartek Bez Przepisu – najmłodszego uczestnika programu MasterChef. Od godz. 17:00 pobyt w naszym ogródku letnim umili Wam muzyka na żywo!

Przez cały weekend 8-9. czerwca w godz. 13:00 – 16:00:
– ekologiczny quiz z nagrodami,
– przyjazny środowisku “rzut do celu”,
– warsztaty z tworzenia naturalnych mydełek,
– dekorowanie materiałowych toreb wielokrotnego użytku.

W niedzielę 9. czerwca zapraszamy wszystkich małych kucharzy na warsztaty kulinarne z Bartkiem Bez Przepisu – będzie pysznie, zdrowo i kolorowo! Przyjdźcie i sprawdźcie jakie potrawy przygotujemy tym razem!

Ponadto przez cały weekend w godz. 12:00 – 17:00 nasze animatorki wyczarują cudne malunki na buziach Waszych dzieci, skręcą baloniki oraz zapewnią kreatywne animacje ruchowe!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nielimitowany wiekowo!

Data wydarzenia:

08 czerwca 2019

Start:

13:00

Miejsce:

ogródek letni

WSTĘP WOLNY:

dla wszystkich