POIR

Teatr Katarynka: Księżniczka Rosa i Klimek

Powrót

Rada i Zarząd Dzielnicy Praga Północ zapraszają na cykl bezpłatnych przedstawień teatralnych dla dzieci w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta!

Drugie przedstawienie pt. “Księżniczka Rosa i Klimek” odbędzie się w niedzielę 18. października a o godz. 11:00. Po spektaklu zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w animacjach i warsztatach teatralnych, które poprowadzą aktorzy z Teatru Katarynka.

O czym jest “Księżniczka Rosa i Klimek”?

Baśniowa opowieść o dwójce przyjaciół – księżniczce Rosie i Klimku, którzy zmierzą się w beztroskim świecie z przebiegłym i podstępnym czarodziejem Zoltanem. Dzieci poznają kolory podczas magicznego malowania obrazu. Spotykają, na pozór bezradną staruszkę, która okazuje się bardzo przebojową i wrażliwą osobą. Kobieta pomaga w ocaleniu krainy przed utratą kolorów oraz uczy dzieci kultury osobistej. Przedstawienie jest połączeniem pięknej oprawy muzycznej, tańca, śpiewu, wzruszających sytuacji, ale przede wszystkim wciągającej fabuły z morałem.

Spektakl polecany dla dzieci w wieku 3-10 lat.

Uwaga: prosimy o pobranie biletu TYLKO dla dziecka – w ramach tego biletu wstęp jest także dla opiekunów

Wydarzenie odbywa się w reżimie sanitarnym, dlatego prosimy o dezynfekcję dłoni przed wejściem do lokalu oraz zasłanianie nosa i ust (nie dotyczy dzieci poniżej 5 roku życia).

Szczegółowe informacje:

Data: 18.10.2020, godz. 11:00
Wstęp od godz. 10:00.
Miejsce: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82b w Warszawie
Kliknij i pobierz bilet dla dziecka.

Prosimy o punktualne przybycie. Ze względu na komfort gości oraz aktorów, zastrzegamy sobie prawo odmowy wstępu w przypadku spóźnienia.

Organizatorzy: Rada i Zarząd Dzielnicy Praga Północ
Partnerzy: Radio Eska, miastodzieci.pl, czasdzieci.pl, rodzicowo.pl, Qlturka.pl oraz zdzieckiemwwarszawie.pl

Projekt finansowany przez Urząd Dzielnicy Praga Północ

____________________

Każdy spektakl jest interaktywny, aktorzy wciągają widzów w fabułę, dzieci w czasie spektaklu wspólnie z aktorami tańczą i śpiewają, bardzo się angażują w bajkę. Całości dopełnia dedykowana scenografia, rekwizyty oraz wspaniałe stroje aktorów. Na zakończenie dzieci otrzymują kolorowanki, tak aby na dłużej zapamiętały bajkowe morały.

Grają zawodowi aktorzy, których na co dzień można zobaczyć na dużych scenach, wszystko to sprawia, że przedstawienie jest wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem. Nasi aktorzy mają olbrzymie doświadczenie, zagraliśmy ponad półtora tysiąca spektakli, aktorzy maja doskonały kontakt z dziećmi. 

Data wydarzenia:

18 października 2020

Start:

11:00

Miejsce:

sala główna

Cena:

udział bezpłatny; wymagane pobranie biletu

WSTĘP WOLNY:

dla wszystkich; wymagane pobranie biletu dla dziecka