POIR

Natalia Nykiel | BLACK BELT GREG

Powrót
✨🎤Natalia Nykiel 15 lipca w Hulakula🎤✨
Polska piosenkarka znana m.in. z takich utworów jak: „Bądź Duży”, „Error”, „P.R.I.D.E”, a także z jej najnowszego utworu „Niech płonie”🔥
Natalia weszła na muzyczny rynek mocnym krokiem. Jej debiutancki album „Lupus Electro”, który ukazał się w 2014 roku zrewolucjonizował polską scenę elektroniczną i popową. Album uzyskał status Złotej Płyty, a single z tej płyty sprzedały się w nakładzie ponad 250 tys. kopii. Jednocześnie Natalia stała się niekwestionowaną muzyczną ikoną sieci, teledyski do jej utworów mają łącznie ponad 170 milionów wyświetleń!
Jej koncerty cieszą się ogromną popularnością. Jest jedną z niewielu polskich artystek, której koncerty to koncepcyjne widowiska. Wystąpiła na najważniejszych festiwalach w kraju i zagranicą. Zagrała m.in. na Audioriver Festival, Electronic Beats Festival w Köln, Męskim Graniu, Kraków Live Festival czy Orange Warsaw Festival.
W 2022 roku ukazał się najnowszy album Natalii „Regnum”. To najbardziej osobista wypowiedź w dorobku artystki. Materiał powstawał w trudnym czasie – kiedy zostaliśmy zmuszeni do odcięcia się od świata, stając pod przymusem konfrontacji z samymi sobą.
 
Muzycznych emocji przed i po koncercie zapewni BLACK BELT GREG
✨KIEDY: 15.07.2022r. godz. 21:00 | Koncert po 23:00!
✨WSTĘP: 30 PLN
✨GDZIE: Hulakula ul. Jagiellońska 82b, Warszawa

Data wydarzenia:

15 lipca 2022

Start:

21:00

Gwiazda wieczoru:

Natalia Nykiel | BLACK BELT GREG

Miejsce:

Hulakula, ul. Jagiellońska 82b Warszawa

Cena:

30 PLN