POIR

VIZE

Powrót

Z pewnością nie raz, nie dwa nuciliście pod nosem ich utwory. W sobotę 30. listopada zapraszamy na imprezę w rytmie hitów “Glad You Came” oraz “Stars”, co oznacza tylko jedno: VIZE w Hulakula! 

VIZE to muzyczny projekt dj-a Mario Fiebigera oraz producenta Vitaliego Zestovskihego, który mimo krótkiej obecności na rynku muzycznym szybko pokazał na co go stać. Ich single “Glay You Came” oraz “Stars” wspięły się na wysokie pozycje w niemieckim TOP 50, a krótko później grane były przez rozgłośnie radiowe na całym świecie. Mocne basowe brzmienie z pewnością przyczyniło się do sukcesu 80 milionów odtworzeń w serwisach streamingowych. Dj Mario Fiebiger z pewnością zachwyci Was swoimi umiejętnościami za konsolą i sprawi, że przetańczycie całą sobotnią noc! 

 

Rozwiń tekst

W celu zapewnienia gościom klubu bezpieczeństwa oraz komfortu zabawy w lokalu obowiązuje selekcja, która dotyczy to również osób umieszczonych na listach gości, posiadających ogólnodostępne zaproszenia lub wcześniejszą rezerwację loży w klubie, wykupiony bilet lub kartę VIP Cashback Hulakula.

Data wydarzenia:

30 listopada 2019

Start:

20.00

Gwiazda wieczoru:

23:30

Cena:

20 zł - 25 zł

WSTĘP WOLNY:

- osoby obchodzące w tym dniu urodziny lub imieniny, - posiadacze kart VIP Cashback Hulakula.